Podívejme se na menu dvou republikových a několika krajských soutěží.

Divize mužů: FC Rokycany jede dnes ráno na okraj hlavního města. Alespoň bod s obrovským favoritem z pražského Motorletu by byl nesmírně cenným překvapením. Adept na postup ale minule ztrácel v derby na Admiře a podruhé zakolísat nechce.

Pro naše zástupce budou pak životně důležitá závěrečná tři kola: doma s Jankovem (v sobotu 3. června), na Doubravce (9. června) a v Husových sadech s Čížovou (v pátek 16. 6.).

Divize žen: na druhou příčku ve skupině D útočí Hrádek. Minule připravili první porážku suverénní TJ Mokrá a zítra od 16 hodin se loučí doma proti Blatné.

Krajský přebor mužů: v neděli už od 15 hodin válčí Rokycany B v Nýrsku.

1. A třída: Slavoj Mýto se podívá v sobotním podvečeru do Křimic, které na jaře tápou. Což je pobídka pro hostující celek, aby udržel kontakt s elitní, tandemem (Horní Bříza, Žihle), který má Slavoj na dostřel.

1. B třída: dnes od 17 hodin má výhodu domácího prostředí jen TJ Sokol Radnice. Hostí Malesice, jednoho z postupových uchazečů.

Holoubkov se přesune do Plas a po prohře s Mýtem B se zkusí revanšovat svým fanouškům. Zbiroh se představí na trávníku lídra skupiny C v Bukovci.

Zítra od 17 hodin absolvuje Mýto B hodně důležitý zápas s Vejprnicemi B v areálu na Letné.

Příkosice jsou jednoznačným favoritem v derby s Hrádkem a Raková přivítá Kaznějov.

Krajský přebor dorostenců: dnes od 10 a 12.15 hodin si to mladíci Rokycan rozdají v Husových sadech s Doubravkou.

Krajská soutěž dorostu: dnes od 10.00 Břasy – Zbiroh, Mýto – Spálené Poříčí a Slovan Plzeň – Sokol Dobřív.

Zítra od 10 hodin Střížovice – Hrádek, v 10.15 Strašice – Žákava.

Krajský přebor žáků: nedělní duel Rokycany – Nepomuk se od 10 hodin týká jen starších chlapců. Ti mladší už předehrávali s výsledkem 3:0 pro FC.

Krajská soutěž žáků: lídrem jsou Rokycany B a přemístí se dnes ráno do Švihova.