Mýto B - Rokycany B 1:1 - jediný nerozhodný výsledek se zrodil v nedělním měření sil, za domácí skóroval Kříž z penalty a za hosty srovnával v 80. minutě Pytlík. Zálohu FC mohou mrzet dva neproměněné pokutové kopy!

Břasy - Kařez 5:1 (2:1) - nováček neměl na trávníku Primalexu nárok. Dvakrát obranu soupeře přelstili Kofroň s Vladimírem Krocem, jednou Karfiol.

Cheznovice - Těškov 0:1 (0:0) - domácí odmítli zisk tří bodů, neboť zahodili, co se dalo. Jejich váhání v koncovce potrestal v 76. minutě Martin Vild a Těškovští jsou společně s Hrádkem bez ztráty bodu na špici!

Mirošov - Hrádek 1:4 (0:2) - s napětím očekávané jižanské derby senzaci nepřineslo. Před 120 diváky za poražené pálil do černého Pour, hostům zajistily výhru dva góly Kreidla, jednou se do střelecké listiny zapsali Pliml s Barancem.

Strašice - Volduchy 3:4 (1:1) - kdo neviděl, neuvěří. Ještě v 80. minutě Spartak vedl 3:1 a byl na koni. Závěr však totálně pokazil. Bejček, Špelina, Marek a Vild se prosadili za hosty, zatímco Harčarik, Hrabák a Sovadina za Strašice.

Dobřív - Holoubkov 0:2 (0:1) - Sokol neodstartoval dobře, ani ve třetím vystoupení mu nebylo souzeno bodovat. Navíc Dobřívské straší nula na kontě vstřelených branek. Tentokrát na zadáky dvakrát vyzrál Michal Černý.

Skomelno - Radnice 1:3 - prestižní severské derby se borcům pořádajícího oddílu nevydařilo. Autorem čestného úspěchu byl Kokoška.