Se dvěma vloženými koly se vypořádaly týmy fotbalové okresní soutěže dospělých. Znamená to, že nyní budou nastupovat k zápasům až do listopadu výhradně v závěru týdne.

15. kolo

Hrádek B–Holoubkov B 8:0 – záloha TJ pořádala střelecké manévry. Čtyřmi trefami se na nich podílel Švejda, dvěma Drnec a jednou se prosadili Lorenc s Vaníčkem.
Mirošov B–Volduchy B 2:4 (0:2) – jižané ani ve třetím vystoupení nebodovali. Nezvládli první půli a ztrátu už nedohonili. Za poražené skórovali Vracovský s Beránkem, za hosty Straka, Kratochvíl, Barenta a vlastní gól si dal mirošovský Krátký.
Lhota–Strašice B 2:3 – borci od Radče nebyli kompletní a Spartak toho využil. Domácí sivedli zásluhou Kunce, ovšem Telekeš, Lazebník a Řáha stav otočili. Kuncův kontaktní gól přišel pozdě.
Raková B–Příkosice B 2:7 (0:6) – předehrávka vyzněla ve prospěch Čechie. Koncertovala během úvodních pětačtyřiceti minut!
Skomelno B–Líšná 5:3 (0:2) – duel poskytl rozdílný obrázek. V první půli na tom byli lépe hosté, jenže záloha Sokola zvedla po změně stran hlavu. K obratu zavelel Hašek, autor dvou branek. Po jedné připojili Král, Kolář a Moravec.
Břasy B–Zbiroh B 4:1 (1:1) – loňský lídr získal na kopci v Březině další tři body. Dvakrát se do střelecké listiny zapsali Vocásek a Lukáč, čestný úspěch TJ Město zaznamenal Prusík.
Kakejcov–Cheznovice B 3:5 – prohra Slavie, navíc na vlastním trávníku, se nečekala.

3. kolo

Zbiroh B–Strašice B 6:1 – tým TJ město si spravil chuť po nezdaru v Břasích. Kotva, Kugler a Laubr zajistili slibný náskok, který podpořil hattrickem zkušený Pražský!
Holoubkov B–Skomelno B 1:2 (0:0) – v padesáté minutě otevřel skóre hostující Král, chvilku na to srovnal Holiš. Rozluštění výsledkové tajenky přinesla 70. minuta a v ní trefa Hály.
Líšná–Kakejcov 1:1 (1:0) – na konci poločasu se trefil domácí Nový. Hned po incidentu v 73. minutě, kdy byl vyloučen líšenský Řehoř, srovnala Slavia Svítkem.
Hrádek B–Radnice B 2:3 (0:1) – hosté už vedli 0:3 (dvakrát Melichar a jednou Fridrich), když Planeta snižoval v 88. a 89. minutě.
Lhota–Mirošov B 2:0 – domácí tým pod Radčem nezaváhal. Pěnkava a Josef Pacovský pojistil tříbodový vklad do tabulky!
Volduchy B–Břasy B 2:6 (2:0) – průběh poločasů nejlépe vystihuje dění na trávníku. Primalex po změně stran řádil.
Příkosice B–Cheznovice B 2:2 – v pohledném utkání se za domácí prosadil Novák a jeden gól si dali hosté sami. Autorem obou branek Cheznovic byl Hozák.

O víkendu

Čtyřikrát se hraje v sobotu od 17 hodin (TJ Město Zbiroh B–Čechie Příkosice B, Cheznovice B–Líšná, Slavia Kakejcov–Volduchy B a Raková B–Holoubkov B).
Téměř stejná porce utkání zbyla na nedělní podvečer (Strašice B–Radnice B, Mirošov B–Hrádek B, Skomelno B–Lhota a volno mají Břasy B). Do zápasů čtvrtého kola (i když vlastně už šestého) má tabulka tuto tvář:

1.Břasy B 4 0 1 17: 6 12
2.Volduchy B 3 1 1 12:11 10
3.Zbiroh B 3 0 2 21:12 9
4.Lhota 3 0 2 8: 9 9
5.Kakejcov 2 2 1 16:11 8
6.Líšná 2 1 2 16:11 7
7.Skomelno 2 1 1 10:10 7
8.Příkos. B 2 1 2 16:17 7