Hořovicko FC Rokycany 2:1 (2:0).

Hosté na začátku zazlobili pouze jednou, když hlavičku Hereita musel likvidovat Mojžíš. Pak Hořovicko převzalo aktivitu, která byla korunována v 9. minutě. Na Nademlejnského roh si naskočil Pivoňka a otevřel skóre. V 18. minutě si narazil po autu Bežó míč s Nademlejnským. Vyslal dlouhý pas na Šuberta, který se z úhlu nemýlil a bylo to 2:0. Hořovicko kontrolovalo hru, která se však zpomalila a Mojžíš s Kaufmanem se snažili vyburcovat své spoluhráče k větší aktivitě. A protože Rokycany byly v útočné fázi neškodné, hra upadala do průměru.

Do druhého poločasu naskočily na straně domácích dvě nové síly. Ale Hořovičtí stále spali, a tak ožili hosté. Nejprve ještě neproměnil šanci Šíša, ale v 68. minutě se prosadil Procházka a snížil 2:1. Na hřišti se pak přiostřilo. Domácí diváci si zabouřili, když snažení hráčů Hořovicka zastavil ofsajdový praporek, jenže příležitosti si začali díky otevřené obraně FC připravovat spíše Středočeši. V 80. minutě kryl Vild hlavičku Rampy u tyče. Dvě minuty před koncem se prosadil na pravé straně Vokáč, nacentroval před branku, ale Hrbáč nebyl schopen dát míči větší razanci snad z půl metru, a tak kraloval brankář Vild. Domácí však kromě neproměněné příležitosti větší komplikace nepřipustili a došli si pro tři body.