Dorostenci: domácí prostředí nesvědčilo devatenáctce FC. Podlehla vrstevníkům FK Tachov 0:3, když inkasovala první gól už v devété minutě a po změně stran udeřili hosté dvakrát.

Lépe dopadl mladší dorost Rokycan. Stejného soupeře zdolal 5:3 (3:0) a dvakrát se prosadili Stejskal i Novák, jednou Řehoř.

Mladíky FC čeká nyní náročný program. V sobotu výjezd do Příbrami, hned v úterý domácí dohrávka se SŠ Plzeň (od 16 a 18.15) a v sobotu 20. dubna cesta do Tábora.

Týmy Holoubkova (ve žlutém) a Kakejcova se rozešly v zahajovacím jarním kole přeboru nerozhodně 3:3.
Břasy i Příkosice skórovaly pětkrát. Čeká je v sobotu předčasné finále přeboru

Starší žáci: Rokycany do 15 let podlehly Písku 1:4 (0:2) a na začátku druhé půle se trefil jen Mudra. O rok mladší kluci FC prohráli s Jihočechy 1:8, přestože soupeř hrál od 13. minuty jen v deseti. Autorem čestného úspěchu byl Šperl.

V sobotu vyrazí Rokycany do Hořovic.

Řady fanoušků TJ Volduchy opustili Vlastimil Dolejší a Josef Marek.
Volduchy zamávaly legendám do fotbalového nebe

Mladší žáci: pro nářez v poměru 2:24 jela třináctka FC na hřiště Motorletu Praha. Debakl zmírnili Tuček a Weber. Dvanáctka dopadla obdobně, prohrála 3:24 (třikrát Václav Huml).

V sobotu od 13 hodin Rokycany přivítají Písek.