Senco Doubravka Čechie Příkosice 11:0 (6:0)

Hosté nastoupili v neúplné sestavě, když chyběli Spěváček, Papáček, Votípka a Komanec. Po vlažném začátku, kdy se mužstva vzájemně oťukávala, přišla branková smršť. V rozmezí 7. až 21. minuty se domácí šestkrát střelecky prosadili.

Největší problémy dělal příkosické obraně vražedný tandem Vileta Róth. Čechie se pokoušela vzdorovat, ale marně. Přestože se Kotnauer, Krajdl a Hodaň dostali s míčem do slibné blízkosti doubravecké svatyně, branku se jim vstřelit nepodařilo. Ve 32. minutě se navíc po Róthově zákroku zranil Marek a musel odstoupit.

Druhý poločas pokračoval poklidně až do 54. minuty, kdy hráči Senca rozpoutali druhý díl brankového kolotoče. Sedmá branka padla dorážkou z volného přímého kopu, osmý gól si Vaník srazil za svá záda sám v pádu, když se natahoval pro míč. Devátý gól domácích přidal Vileta, ke kterému se dostal odražený míč po Róthově střele. Ve druhém poločase musel odstoupit i Pražák, a tak se zásoba náhradníků na lavičce hostí povážlivě zmenšila. V 77. minutě padl jedenáctý gól do příkosické sítě. V posledních minutách zápasu se ještě pokusili o čestný úspěch Krajdl, Hodaň a Šmíd, ale ani oni domácího brankáře nepřekonali.

Dokončení v pátečním vydání Rokycanského deníku.