Okresní fotbal je za polovinou podzimu. A víkend to byl horký. Nejen kvůli přízni svatého Petra.

Přebor mužů
Vedoucí Hrádek s jistotou porazil Rakovou B 3:0. Volduchy stejným poměrem zvítězily v Těškově, ale dosud bronzové Cheznovice utrpěly debakl 2:5 v Radnicích!
Mirošov zdolal Zbiroh B 4:1, Břasy pokořily Mýto B 5:4, Příkosice B rozstřílely Strašice B 6:1 a Holoubkov přehrál Skomelno 5:3.
V čele je s 21 body Hrádek, druhé Volduchy získaly o bod méně!

Soutěž mužů
Přívětice remizovaly s Hrádkem B 3:3 a na penalty domácí prohráli 4:5. To samé se dělo v Líšné. Kařez tu uhrál bezbrankovou dělbu bodů a v rozstřelu se radoval z druhého bodu.

Rovněž Holoubkov B si dojel pro dva body do Dobříva, když v normálním čase to skončilo 1:1. Lhota pod Radčem vedla v 75. minutě 4:1 nad Břasy B, když jeden z hostujících hráčů inzultoval rozhodčího. Cheznovice B si poradily s Kakejcovem poměrem 2:1 a Skomelno B prohrály s Volduchy B 2:5.
Vedou Lhota pod Radčem se 14, Přívětice se 13 a Volduchy B s Líšnou po dvanácti bodech. Na opačném konci je Skomelno B.

Přebor dorostu
Cheznovice prohrály 0:4 s FK Volduchy, Raková porazila Příkosice 5:1 a Radnice B po remíze 3:3 s Mýtem získaly druhý bod při penaltách.
Na špici je FK Volduchy s 15 body. Druhé Radnice B ztrácejí tři body.
Přebor žáků
Raková–Spartak Strašice 0:11, Hrádek–Holoubkov 3:2, Město Zbiroh–Slavoj Mýto 2:0, Lhota pod Radčem–Volduchy 2:6 a Břasy–Čechie Příkosice 2:0.