Skomelno B sahalo marně po bodu ve Strašicích

ROKYCANSKO - Ve fotbalové okresní soutěži dospělých se opět činili střelci. Dvakrát zaznamenali ´jen´ po třech gólech, ovšem ve zbývajících střetnutích byla produktivita podstatně vyšší.

15.10.2008

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Pavla Mrázková

Raková B–Holoubkov B 1:2 (0:0) – vše podstatné se událo po změně stran. Hostům zajistil vedení v 54. minutě Zelenka, v 79. minutě to zásluhou Mošny bylo 0:2 a vzápětí musel předčasně do sprch rakovský Pavel Šístek. Přesto se domácí podařilo snížit Fryčem.

Kařez–Příkosice B 2:1 (2:1) – v deváté minutě se trefil příkosický Frnka, ale o chvilku později Jaroslav Kupka vyrovnal. O výsledku rozhodl ve 25. minutě Mašek a po změně stran už byly k vidění jen dvě červené karty. Nejprve ji spatřil hostující Frnka a v 87. minutě i domácí Urx.

Radnice B–Líšná 7:1 (1:0) – píšťalky se za absentujícího sudího ujal Petr Fridrich a v první půli uznal jediný gól. Po obrátce už lídr kraloval. Dvakrát skórovali Pavel Maštera a Vladimír Kroc, jednou Marcel Kroc, Procházka a Kučera. Čestný úspěch Sokola zaznamenal Školár.

Strašice B–Skomelno B 3:2 (2:1) – poslední tým tabulky nebyl daleko od bodového zisku. Prohrával sice o dva góly (Valigurský, Štych), ovšem Kokoška stihl dvěma zásahy vyrovnat. Až v 88. minutě hosty rozesmutněl Roman Paur.

Cheznovice B–Zbiroh B 3:6 (1:2) – skóre otevřel v 11. minutě Václav Ludvík střelou po zemi z hranice pokutového území. Ve 27. minutě zatáhl míč po pravé straně Razím a jeho centr před bránu proměnil Herman. Pět minut před poločasem domácí snížili z penalty, a tak do kabin se šlo za stavu 1:2.

V 50. minutě vysunul Razím po levé straně Jardu Klímu, který sólo s přehledem zakončil. Na 1:4 zvyšoval v 65. minutě Jirka Kotva střelou z velkého vápna a byl to jeho první kontakt s míčem po vystřídání. V 75. minutě domácí snížili, ale hned o minutu upravil stav na 2:5 rovněž střídající Ruda Pražský. V 80. minutě korigovaly Cheznovice z trestného kopu. Skóre uzavřel minutu před koncem z pokutového kopu Petr Kotva. Góly FC ´96: Vondrášek dva a Vaník.

Příští kolo: v sobotu od 15.30 Líšná hostí Kařez. Zbývající čtyři utkání jsou na pořadu v neděli: Holoubkov B–Strašice B, Příkosice B–Raková B, Zbiroh B–Volduchy B a Skomelno B–Cheznovice B.

15.10.2008 VSTUP DO DISKUSE
Prodírat se ve středu sálem Střelnice mezi vystavovateli nebylo snadné. Stísněnost prostor, kde každý koutek byl využitý,  ale vynahradila zajímavost nabídky Akademie řemesel.
6

Návštěva prezidenta ČR Miloše Zemana v Horšovském Týně
85

SLEDUJTE ON-LINE: Miloš Zeman zakončí svou návštěvu Plzeňského kraje

Jižní předměstí mělo pevné nervy

Rokycansko – Vyslanci základních škol absolvovali včera v hale gymnázia okresní házenkářské finále.

OBRAZEM: Měli byste opravit Míčovnu, vzkázal prezident v Horšovském Týně

Horšovský Týn – Jedinou oficiální zastávkou prezidenta Miloše Zemana na Domažlicku při nynější návštěvě Plzeňského kraje byl čtvrteční osmdesátiminutový pobyt v Horšovském Týně.

Házenkáři učinili z poháru s Duklou parádní podívanou

Rokycany – Třetí kolo Českého poháru se v úterním večeru proměnilo v obrovský svátek házené!

SLEDUJTE ON-LINE: Prezident Miloš Zeman diskutuje s občany v Horšovském Týně

Břasy - Prezident dekoroval obec Břasy prezidentskou stuhou a poté z rukou starosty Miroslava Kroce převzal dárek v podobě regionálních potravin a výrobků.