Ve druhém jarním kole pohořeli někteří favorité, když je obrali outsideři.

Břasy - Příkosice 3:5. O víkendovém šlágru jsme informovali podrobněji včetně bohaté fotogalerie. Takže jen pro připomenutí: za poražené skórovali Patrik Pfeifer, Holeček a Hendrych. Za hosty dvakrát Komanec a Šredl, jednou Kasl.

Cheznovice - Skomelno 2:9 (1:1). Po vyrovnaném poločase přišel kolaps borců FC ´96. Debakl zmírnili jen Veverka s Veselým, zatím soupeř kontroval třikrát Bělohlávkem, dvakrát Löwenhöfferem a jednou Králem, Novákem, Gärtnerem i Turkem.

Mirošov - Raková 6:3 (1:2). Rovněž zde byl rozhodující druhý poločas, kdy pořádající klub rychle stav otočil. Přitom Raková vedla už 0:2 (Procházka, Bartoš) a Shorný snižoval. Po změně stran Balvín, opět Shorný a Krátký zařídili vedení FC 4:2. Hosté reagovali znovu Procházkou, jenže Špetka a Masný rozjásali mirošovské diváky.

Dobřív - Hrádek 1:1 (0:0). Šok pro ambiciózní Sokol a mohlo být ještě hůř. V 79. minutě totiž hostům zajistil těsný náskok Kralčák a až v 90. minutě srovnal Švejda.

Tým FC Rokycany do 19 let zdolal Sportovní školu Plzeň 3:2. Mladší kluci hostům podlehli.
Výhra dorostu FC Rokycany byla vykoupena třemi červenými kartami

Kakejcov - Těškov 0:1 (0:0). Dlouhých dvanáct kol čekali vítězové na první body v přeboru. V rytířsky vedeném souboji jim je zajistil nádhernou ranou Turek.

Holoubkov - Radnice B 2:1 (2:0). Raketový nástup TJ podpořil po pár vteřinách Aubrecht a ve 12. minutě zvyšoval náskok Teplý. Rezerva TJ Sokol se probrala po obrátce a Mada korigoval až osm minut před koncem.

Motul MX Racing 2024 odstartoval prvním závodem v Merklíně.
V rokycanské kuželně duní koule a v Kříších zahřmí motory

Aktuální pořadí: 1. Příkosice 36, 2. Břasy 33, 3. Dobřív 29.....9. až 11. Hrádek, Holoubkov, Skomelno po deseti, 12. Těškov tři body.

Příští kolo: v sobotu 20. dubna od 17.00 Příkosice - Hrádek, Radnice B - Raková, Mirošov - Cheznovice, Hrádek - Kakejcov, Skomelno - Břasy, Těškov - Holoubkov.