Skomelnu stačilo k popravě Strašic pouhých pět minut

Rokycansko - Fotbalový okresní přebor mužů má za sebou pět kompletních kol. Nejlépe jsou na tom záložní celky Mýta a Hrádku.

26.9.2013

Ilustrační fotoFoto: Deník

Čtvrté kolo

Připomeňme si předchozí dějství.

Mirošov Mýto B 2:3 (0:1). Hned v 17. minutě otevřel skóre hostující Vild. Po obrátce vyrovnal David Šimonovský, hned po rozehrání to bylo 1:2 zásluhou Vaňátka a Beran pojistil vedení Slavoje. Korigoval beránek v 67. minutě.

Radnice B Zbiroh B 0:2 (0:1). Záloha TJ Město udeřila Hermanem a Somolíkem. Sudí Beran karty nepotřeboval, ale zajímavostí je, že domácí měnili třikrát kapitánskou pásku!

Těškov Volduchy 1:1, na penalty 7:6. Hosté to na tohoto soupeře moc neumí, což se opět potvrdilo. Volduchy vedly od 32. minuty díky Janu Černému, až v 78. minutě srovnal krok Stankev. Rozhodující pokutový kop pak proměnil těškovský Vávra.

Přívětice Holoubkov B 2:3 (2:2). Nováčkovský duel zahájili lépe domácí. V šesté minutě rozvlnil síť Mareš. Rada srovnal a hned na to holoubkovský Brkal proměnil penaltu. Šístek ale zařídil před poločasem stav 2:2 a rozhodnutí přinesla v 75. minutě gólová střela Šilhánka.

Více v dnešním vydání.

26.9.2013 VSTUP DO DISKUSE

Pavel Vrba

Vrba: Máme co napravovat

PŘÍMO V PROSTORÁCH Probační a mediační služby Rokycany její vedoucí Zdeňka Blažková zodpovídala dotazy studentů Gymnázia a Střední odborné školy Rokycany.

Gymnazisté se vydali za odborníky z mediační služby

Hubník: Škoda první půle

Lugano (od zvláštního zpravodaje deníku) – Utkáním proti Luganu naskočil znovu do mužstva po dlouhé pauze zaviněné vleklým zraněním. Svůj návrat si ale kapitán Viktorie Roman Hubník představoval určitě jinak. Jeho tým prohrál v Luganu 2:3 a ani on sám neměl svůj den.

Příkosice – V červnu bylo Karolíně Kapounové z Příkosic osmnáct let. Letos poprvé půjde k volbám. Osud republiky jí není lhostejný.

Mýto - Bezmála dvanáct set oprávněných obyvatel mohlo odevzdat svůj hlas v Mýtě.

Rokycansko – Fotbalisté se posunuli do podzimního finiše.