Divize mužů: o příjemné překvapení se v Plzni postaral FC Rokycany. Porazil Senco Doubravka 2:0, když po změně stran rozhodl dvěma zásahy Kropáček.

V sobotu od 14 hodin naši zástupci přivítají Čížovou, která nyní rozdrtila Mariánské Lázně 7:1. Pokud by FC uspěl naplno, zimní přestávku by měl absolvovat bez existenčních starostí!

Krajský přebor mužů: smutnější to bylo na Chodsku. Srdnatě bojující rezerva FC podlehla Jiskře Domažlice B 1:2. V 75. minutě vyrovnával Pfeifer, ale domácí těsně před koncem rozhodli!

Nedělní duel s Horažďovicemi bude pro Rokycany B nesmírně důležitý.

1. B třída: hned tři derby lákala do hledišť.

Radnice porazily Hrádek 3:0 a sudí nemusel vytáhnout ani jednu kartu.

Zbiroh zaváhal s posledními Volduchy. Po devadesáti minutách to bylo 2:2 a nováček zvládl lépe penalty v poměru 7:8. Zůstal sice poslední, ale je na tom stejně jako Chrást a s minimálním odstupem za dalšími namočenými kluby (Radnice, Příkosice, Mýto B, atd.).

Lídr skupiny C z Rakové válčil v Mýtě. Také zde po nerozhodném výsledku 1:1 přišly ke slovu pokutové kopy. Slavoj B byl jistější a vyhrál je 4:2.

Příkosice sice prohrávaly s Plasy 0:1, ale Nový s Pražákem byli proti a zajistili Čechii důležité tři body.

Na špici zůstala Raková, i když její náskok před Kralovicemi (4:1 s Chrástem) se ztenčil na tři body.

Krajská soutěž dorostu: Slavoj Mýto vyhrál ve Stříbře 5:3.

Liga U 13 a U 12: mladší žáci FC Rokycany kopali na Jižním předměstí s Benešovem. Ti větší prohráli 2:13, ale dvanáctka Středočechy porazila 12:8!