Raková – Břasy 0:0

Hostující Primalex si ve středu zahrál pohár proti Zbirohu a kromě těsné porážky 1:2 přišel o vyloučeného Adámka (vyfasoval stop na tři zápasy). Chyběl i zkušený Hájovský, ale keramici v dramatické bitvě bezbrankovou remízu udrželi.

Mirošov – Holoubkov 1:2 (0:2)

Jižany zarmoutili Auterský a Teplý během úvodních dvaceti minut. Po obrátce se domácí snažili nepříznivý stav korigovat, ale povedlo se to jen Balvínovi v 80. minutě.

Hrádek – Skomelno 5:4 (3:2)

Z přestřelky vydolovali borci TJ premiérové body. Dvěma zásahy se na tom podílel Sommer, jednou se prosadili Jedlička, Pérez a Červenec. Za poražené: Zimmermann, Bělohlávek, Holeček a Gärtner.

Hudebník působil dvanáct let v centru Rokycan a stál u kolébky dechovky mladých
Muzikanti na Rokycansku vzdali hold kapelníkovi Martiníkovi

Kakejcov – Těškov 0:0

Další sporadicky vídaná remíza, kdy se osvědčení kanonýři neprosadili.

Březina – Dobřív 1:3 (0:3)

Závěr první půle se domácím nepovedl. Šíša, Sekyra a Linhart potrestali tři chyby v defenzivě a až v 80. minutě snižoval Klement.

Strašice – Cheznovice 5:0 (2:0)

Jediné nedělní střetnutí se odehrávalo v režii Spartaku. Dvakrát byl úspěšný Šafář, jednou Kunc, Časný a Hrách.

Aktuální pořadí: 1. Raková 25, 2. Strašice 24, 3. Břasy 21… 11. Hrádek a 12. Březina po třech bodech.

Příští kolo: předposlední podzimní zvonění svede dohromady dvojice: Skomelno – Kakejcov, Cheznovice – Hrádek, Břasy – Strašice, Holoubkov – Raková, Těškov – Březina (vše v sobotu od 15.30).

Neděle ve stejném čase Dobřív – Mirošov.