Slávistický turnaj vyhráli žáci z Rakové

Rokycany - Fotbaloví žáci Sokola Raková suverénně vyhráli sobotní halový turnaj. Pro budoucí hvězdy ho uspořádali členové místní pobočky Odboru přátel SK Slavia Praha na palubovce házenkářského stánku.

9.3.2009

Ilustrační foto.Foto: Zdeněk Šrubař

„Čáru přes rozpočet nám udělala neplánovaná absence Mirošova,“ postěžoval si za organizátory Josef Kalista. Kvarteto týmů tedy kopalo dvoukolově a v pomyslném poločase si zašlo na občerstvení do restaurace zimního stadionu. Vítězové čtyřikrát získali po třech bodech a pikantní je, že dvě remízy Rakové se zrodily v soubojích s posledními Příkosicemi. Čechie přijela s minimem hráčů, ovšem držela se statečně. O stříbru rozhodoval až poslední zápas. Dobřív v něm zdolal Volduchy.

Nejlepším brankářem byl vyhlášen Fous z Volduch a kanonýrem se stal Přibík z Dobříva.

9.3.2009 VSTUP DO DISKUSE
Hráči Viktorie na letišti. Ilustrační foto.

Evropská liga: Viktoria letí do Švýcarska

Z garáže v Kotelské zmizely pneumatiky, helma i vrtačka

Škodovka prohrála, přesto je první

Litvínov, Plzeň – Hokejisté Škody Plzeň sice v úterním 14. kole prohráli na ledě posledního Litvínova po prodloužení 1:2, přesto se vyhoupli do čela extraligy  před Kometu. Obhájci titulu totiž vyšli naprázdno v Třinci, ale za Škodovkou zaostávají na začátku druhé čtvrtiny jen o skóre.

V Příkosicích uhynuli jeseteři

Příkosice – V neděli krátce před jedenáctou hodinou dopolední zasahovali hasiči a policisté v Příkosicích. Uhynuly zde ryby.

Hejtman Bernard: Prezidenta přijmu, ale servilní nebudu

Plzeň - Čtyři prezidentské návštěvy stály hejtmanství už 1,3 milionu korun.

Cheznovice načepovaly Radnicím desítku

Rokycansko – Kanonýři měli v devátém kole fotbalového okresního přeboru nabito! V pěti zápasech nastříleli 34 branek, což průměr téměř sedm gólů na jedno utkání!