Holýšov – Slavoj Mýto 0:3 (0:1). Domácí doplácejí na odchody opor za hranice, ale nejvyšší krajskou soutěž opustit nechtějí. Patrné to bylo od začátku zápasu a ve 20. minutě gólman Vild skvěle vytěsnil Jenišovu střelu na roh. Vzápětí byl domácí útočník nedovoleně zastaven před šestnáctkou a Veverka byl rád, že za faul byl napomenut jen slovně.

Ve 24. minutě se měnilo skóre poprvé. Rieger, který získával ostruhy ve Volduchách, se opřel z 22 metrů do míče a trefil šibenici. Nádherný moment rozjásal i početnou skupinu fanoušků Slavoje. Vyrovnaná partie však pokračovala a dvakrát znovu zářil Vild. Na opačné straně areálu hrozili Rieger s Konopáskem, ale stav 0:1 vydržel do 45. minuty.

Mýtští v úvodu druhého dějství sladce spali a téměř se jim to nevyplatilo. Brejk domácích naštěstí skončil nepřesnou přihrávkou. Vzápětí spatřil žlutou kartu Hackr a před svatyní Slavoje to opět vřelo. Zkušený brankář hostů po hodině hry bravurně zasáhl proti Vnoučkovi a to už si hosté uvědomili, že zadarmo k nim body nepřitečou. V 65. minutě se po levé straně rozběhl Brož a napálil míč do tyče.

Dorážku zvládl perfektně Rieger a mezi holýšovskými příznivci zavládl smutek. Rozklížená obrana FK pustila do šance Světlíka a v 84. minutě Konopásek po brejku nemilosrdně potrestal zaváhání Chodů při rozehrávce.
V neděli: Slavoj Mýto hostí od sedmnácti hodin Chotíkov.