Mýto – Chotíkov 2:3 (1:0)

Po nezdaru v Nepomuku (1:2) to vypadalo mnohem lépe. Už v šesté minutě se prosadil Tomáš Hatina, když mu zleva poslal přesný centr Jakub Lenk, Početná divácká kulisa se pak marně dožadovala pokutového kopu pro domácí a navýšení stavu nepřinesl ani závěr poločasu. Na přihrávku Martina Brože nikdo z mýtských spoluhráčů v brankovém území nedosáhl.

Ilustrační foto.
Nejstaršímu kandidátovi na Rokycansku je 89 let

po přestávce se přece jen areál otřásal v základech. Lávičkovu přihrávku zužitkoval v 56. minutě Michal Pfeifer a Slavoj byl na koni. Jenže neproměnil samostatný brejk, zahodil minimálně tři slibné šance a trest byl krutý. . V 73. minutě se po dorážce prosadil hostující Lopata, který byl vzápětí u trochu krkolomné vyrovnávací branky. Třetí úder zasadil borcům pořádajícího klubu Rožboud v 82. minutě a Mýto se na odpověď nezmohlo.

Zde je názor zklamaného trenéra Spěváčka: „Rozhodla naše trapná desetiminutovka v závěrečné pasáži. Do 70. minuty jsme měli zápas herně pod kontrolou, jenže nedokážeme proměnit šance. Místo náskoku 4:0 umožníme zkušenému soupeři, aby zvedl hlavu.