Krajský přebor: Rokycany předehrály své utkání včera a budou doufat, že Mýto dnes o body obere Petřín Plzeň. Na Letné se čeká velká návštěva (domácí klub slaví 110. narozeniny) a zápas bude řídit Hedvika Mifková z Klenčí.

1. A třída: rezerva Rokycan má sezonu úspěšně dohranou. V posledním kole by přivítala Bukovec, který ze soutěže předčasně odstoupil.

1. B třída skupina C: dva týmy se rozloučí před svými fanoušky. Raková uzavírá sezonu se Slovanem Plzeň. Volduchy určitě skončí v horní polovině tabulky a nepřekazí to ani Tlučná.

Radnice mají barážovou účast ve svých rukou, i výhra za dva body ponechá Sokol na druhém místě. Konkurenční Plasy mají o bod méně a hostí béčko Slavoje Mýto.

Čechie Příkosice cestuje do Malesic a bude na dálku fandit ´Hřebenářům´, aby neprohráli s Tlučnou. Holoubkov, který se opět vrací do okresu, končí v areálu Třemošné.

Soutěž dorostu: mladíci Slavoje Mýto kopou dnes v 10 hodin o všechno v Dobřanech. Výhra jim zaručí prvenství v krajské soutěži, při ztrátě budou muset čekat na výsledek Smíchova ze hřiště Kralovic (začíná se až ve 13.30 hodin).

V 10.15 přivítají Strašice vrstevníky Zruče a zítra dopoledne zajíždí Radnice do Kasejovic. Mirošov už má svoje utkání s Chrástem předehrané (3:7).

Přebor žáků: naděje Rokycan zakončí sezonu v areálu Senca na Doubravce. Starší žáci zůstanou pravděpodobně na třetí pozici, mladší kategorie ještě může vylepšit prozatímní sedmou příčku.

Ilustrační snímek.
V Břasích vylepší volnočasový areál