Fotbalisté Slavoje Mýto promlouvají v 1. A třídě do pořadí na předních místech. Zvládli i utkání pod reflektory v Plzni.

SK Senco Doubravka B- TJ Slavoj Mýto 0:3 (0:1).

Po vítězném domácím zápase z Křimicemi zajížděla modrobílá enkláva na umělou trávu v areálu Senca Doubravka. Bez pěti hráčů základní sestavy a z výpomocí dorostenců měli úvodní šanci domácí , ale střela skončila vedle branky Dolejše. Slavoj zahrozil po centru z pravé strany a volej Světlíka skončil nad břevnem. Skvělým zákrokem podržel hosty mladý brankář ve 31. minutě, když zlikvidoval po rohu hlavičku Chotěborského. Přišla předposlední minuta první půle. Centr Šťastného našel na zadní tyči Světlíka a Slavoj se poprvé Radoval. Hned po rozehrání ukončil sudí Čermák první poločas.

Domácí do druhého poločasu nastoupili ze snahou o vyrovnání. Střelu Krysla chytil Dolejš a další pokus skončil vysoko nad břevnem. V 51. minutě udeřil Slavoj podruhé. Po úniku Koudelky a jeho přihrávce přeloboval Hereit brankáře Tománka a bylo to 0:2. O čtyři minuty později zahrával Morávek roh. Hlavičku z prostoru brankového území vápna vyrazil Dolejš a odražený míč po pokusu Jedličky dokázal znovu ochránce mýtské svatyně zneškodnit. Doubravka B chtěla s nepříznivým stavem něco udělat. V 56. minutě z trestného kopu nastřelila břevno a míč do bezpečí poslal Kolařík.

Konečnou podobu výsledku dal v 64. minutě po centru Jedličky hlavou Koudelka. Slavoj si konec zápasu pohlídal a po taktickém výkonu si zaslouženě odvezl tři body.

Vítězové se představili ve složení: Dolejš, Cafourek (86. Vild), Kolařík, Jedlička, Tyc, Šťastný, Bejček Petr, Přibil, Světlík (81. Smitka), Hereit (75. Sůva), Koudelka (89. Brož Martin).

Připraveni: Barczik Karel, Szalai.

Trenér Plecitý Jiří, asistenti Hatina Miroslav, Koula Radek, vedoucí Lang Miroslav mladší.

HR Čermák, AR Kafka, Maroušek, delegát Harmady Miloš. Žluté karty 0:1, červené 0:0 a 60 diváků.