TJ Slavoj Mýto TJ Slavoj Stod 2:7 (2:1). Na začátku zápasu si obě mužstva vytvořila příležitosti ke změně bezbrankového stavu. Obrany ale fungovaly téměř bez chyby a co prošlo, to zneškodnili brankáři. Přišla 17. minuta, když po malé domů stodské obrany trefil brankář Pochobradský při odkopu Pereiru a Mýto vedlo 1:0. Snaha jižanů o vyrovnání končila na zadácích Mýta nebo na gólmanovi Matoušovi. Ve 28. minutě udělal Fišer kličku stoperovi Stodu a samostatnou akci zakončil střelou na 2:0!

O dvě minuty později Vonásek vysunul Tomáše Hatinu, který postupoval sám na brankáře a svou šanci neproměnil. Další možnost měl po výkopu Matouše a prodloužené hlavičce Ulrich (též běžel osamocen na gólmana), jenže jeho pokus se mezi tyče nevešel. A přišel trest po rohovém kopu snižoval Terber na 2:1. Poslední možnost na změnu skóre měl čtyři minuty před koncem poločasu Fišer po přihrávce Hatiny. Netrefil však odkrytou branku, a tak sudí ukončil první poločas ke spokojenosti mýtského Slavoje.

Začátek druhé půle byl vyrovnaný až do 58. Obrana Mýta neuhlídala po rohovém kopu Höflera a bylo vyrovnáno. Po obdržené brance během dalších pěti minut udeřil Stod hned dvakrát. Skórovali Snášel s Hruškou a rázem to bylo 2:4. V 69. minutě vyzněla naprázdno sourozenecká spolupráce obou Hatinů a brejk soupeře zastavil razantním odkopem Kolařík.

Dokončení v pátečním vydání Rokycanského deníku.