Slavoj Mýto-Sk Otava Katovice 3:1 (0:1).

Potřetí za sebou dorazil soupeř z Katovic. Na podmáčeném hřišti (po nočním vytrvalém dešti) měli domácí první možnost. Růžička našel dlouhým pasem Frizoniho. Jeho střelu vyrazil Švehla a dorážka Skopového skončila vedle. Na druhé straně se poprvé vyznamenal Vild, když vychytal Bálka a byl z toho roh. Po rozehrání střílel nad opět D. Bálek.

Střelu Skopového pak zblokovala obrana Katovic a po přihrávce Kotrby postupoval Kadula sám na Vilda, jenže gólman se vyznamenal. Poprvé se skóre měnilo ve 30. minutě, kdy dlouhý výkop našel Požárka a jeho přihrávku proměnil ve vedoucí branku zmíněný Kadula. O chvilku později Lávička našel Renzu a jeho pokus zlikvidoval Švehla. V poslední minutě prvního dějství zahrávali hosté roh, který odvrátil Lávička.

Stojící zleva: Roman Sladký /trenér přípravky/, Aneta Bittnerrová, Elizabet Maxa, Karolína Krejčová, Lucie Vinšová, Gabriela Rybářová, Michal Šůcha /trenér/. Sedící zleva: Marek Štochl, Zuzana Laštovková, Stanislav Růžička, Viktor Komas
Mladí atleti AC Falcon se připravovali na Zadově

Druhý poločas začal faulem Grambala, ale po centru Kotrby fauloval v šestnáctce Požárek. V 59. minutě explodovala Letná! Patrovského aut našel Skopového a na jeho tečovanou střelu byl Švehla krátký. Na opačné straně po faulu Martina Brože centroval Kadula nepřesně. V 69. minutě už Mýto vedlo. Dlouhý nákop Grambala putoval k Jánskému a jeho přihrávku zužitkovat Michal Nový. Hosté se snažili o vyrovnání, ale naráželi na obranou Mýta v čele z Vildem. Osmnáct minut před koncem zápasu padla třetí branka do sítě Jihočechů! Centr Skopového minul na malém vápně Jánský, ale za ním číhal Buršík a jeho volej skončil u levé tyče Švehlovy svatyně. V 83. minutě vystihl malou domů Jánský ale brankář byl na místě.

Sestava Mýta: Vild, Staněk, Růžička, Grambal, Brudna, Renza, Skopový, Lávička, Frizoni, Buršík, Hereit.
Střídali: Patrovský, Michal Nový, Štych, Martin Brož, Jánský a připraven byl Edelman.
Trenér:Vašica, asistent: Spěváček, trenér brankářů: Peleška, vedoucí: Basl.
ŽK 4:1, ČK 0:0, 215 diváků.