U 17: Rokycany podlehly Severočechům 0:3. Hosté se od začátku zápasu prezentovali nebezpečnými brejky a standardními situacemi. V prvním poločase FC nevyužil několik příležitostí. Zejména Hatinovo sólo si říkalo o gól. Po obrátce se obraz opakoval . Domácí odmítli jít do vedení v 60. i 70. minutě, a tak jim soupeř během poledních minut nastřílel tři branky…

Sestava Rokycan: Marek, Kropáček, Novák, Špic, Rédl (41. Novotný), Sefzig, Trnka (59. Ekl), Král, Prokop (68. Shorný), Pfeifer, Hatina.
U 16: zde to bylo veselejší, když Rokycany porazily Roudnici 4:2. Přesto že hosté dvakrát vedli, naši hráči nesložili zbraně a zaslouženě zvítězili. Po dvou gólech vsítili Rieger a Ekl.

Sestava: Beneš, Wohlrath, Kulišan, Škarda, Huttr, Solčanský, Koc, Krupička, Straka, Rieger, Ekl (Kučera, Lev, Planeta, Polák).
K předehrávce víkendového kola cestovaly včera Rokycany za Viktorií Plzeň.