Z Plzeňska to je tým FC Rokycany hrající druhou nejvyšší soutěž. Prahu reprezentuje divizní ABC Braník a ze Středočeského kraje startuje hned čtveřice: Spartak Příbram, FK Hořovicko, FK Králův Dvůr a ČLU Beroun.

V prvním kole se utkalo domácí FK Hořovicko s ABC Braník a po třech brankách Bubna, ke kterému se přidali Landa a Bašík, a velmi kvalitním výkonu zvítězilo 5:0. Před tímto utkání uctili hráči i realizační týmy minutou ticha památku zesnulého předsedy FK Hořovicko Luboše Bureše.

Po obratu z 2:4 v závěru otočil Spartak Příbram v Rokycanech na konečných 5:4 dvěma brankami Vošmika, jedním Hlaváčka, Vochozky a vlastním gólem Západočechů.

Ministr Brabec si ve čtvrtek ráno prohlédl okolí Ledného potoka...
FOTO, VIDEO: Ledný může být přehradou, ale přednost v Brdech má Amerika

Posledním zápasem bylo derby mezi Českým lvem – Unionem Beroun a Královým Dvorem. Utkání skončilo těsným vítězstvím domácích 2:1 po brankách Čámského a Komendy.

O víkendu se v druhém kole utkalo FK Hořovicko s FC Rokycany. Naši vyslanci prohráli 1:6, když za soupeře nastoupili odchovanci Příbrami, kteří už nastupují za divizní muže. O čestný úspěch FC se postaral Ryba, Další dvojice tvořily FK Králův Dvůr – Spartak Příbram a ABC Braník se utkal s ČLU Beroun.

V neděli: ve třetím kole Rokycany vyrukují 7. června od 10 hodin na Český lev – Union Beroun.

Ilustrační foto
Mladí fotbalisté FC hrají doma