Starší dorost: Rokycany neměly slitování a deklasovaly pořádající klub 10:1 po poločase 4:0. V první půli se trefili Richtr, Štucaur, znovu Richtr a z penalty Domingues. Po obrátce využili také domácí výhodu pokutového kopu, ale pak jen sledovali jak jejich konto postupně zatížili dvakrát Benajtr a Tichý, jednou Pour a Pařízek.

Zbývající výsledky: Roudné - Přeštice 0:2, Povltavská FA - Táborsko 0:1, Petřín B - Písek 1:3, Příbram B - Klatovy 4:1, Hořovice - Beroun 0:1, Jindřichův Hradec - Tachov 6:0.

Fotbalisté TJ Sokol Radnice (červení).
Spravedlivá remíza, uznal trenér radnických fotbalistů po dělbě bodů na Baníku

Mladší dorost: hosté z Rokycan vstoupili do zápasu nadějně. Už v šesté minutě se trefil Řehoř, jenže Senco reagovalo dvěma slepenými góly v 18. a 20. minutě. Pojistku pak Doubravka přidala v 86. a kontaktní gól Zagory přišel v devadesáté minutě pozdě.

Další výsledky: Příbram - Klatovy 8:2, Povltavská - Táborsko B 2:3, Hořovice - Beroun 5:1, Jindřichův Hradec - Tachov 4:1, Roudné - Přešice 6:1, SŠ Plzeň - SKP České Budějovice 2:15.

Domažlický trenér Pavel Horváth.
Kluci zápas dohrávali s vypětím všech sil, vypozoroval domažlický Horváth

V příštím kole: Rokycany přivítají v sobotu 19. srpna od 10 a 12.15 hodin vrstevníky z Jindřichova Hradce.