Starší dorostenci: FC ve věkové skupině do 19 let zvítězil v Českých Budějovicích nad SKP přesvědčivě 4:1. V prvním poločase dvakrát skóroval Pařízek a přestože domácí po obrátce snížili, nárok neměli. Dvakrát je ještě rozesmutněl Sebastian Horváth. Také na žluté karty ´vyhráli´ hosté, a to 5:1.

Sedmnáctka FC živila šanci na výhru až do 88. minuty, kdy inkasovala s SKP na konečných 2:2. O oba rokycanské góly se postaral Novák.

V sobotu 6. dubna od 10 a 12.15 hodin vyrukují Rokycany ve svém areálu na vrstevníky FK Tachov.

Kuželkáři SKK Rokycany.
Rokycanští kuželkáři to zvládli. V poháru jsou už ve čtvrtfinále

Starší žáci: také zde Rokycany vyrážely na jih. Zatímco celek do 15 let podlehl Roudnému 0:2, dopadli mnohem lépe o rok mladší kluci. Deklasovali pořádající klub 5:0 (Vondryska, Riedlbauch, Kočí, Páník, Bůcha).

V neděli od 10 a 12 hodin si to FC rozdá v Husových sadech s Pískem.

Mladší žáci: proti Tempu Praha to FC do 13 let neměl jednoduché a prohrál 2:13 (Webr, Levora). Dvanáctka Rokycan ale hosty vyprášila 12:5 (Václav Huml čtyřikrát, Justin Matura, Šimek a Richtr dvakrát, Antonín Huml a Marek Matura jednou).

Mladí házenkáři z Rokycan se zúčastnili Prague Handball Cupu.