Tradiční soustředění ve Věšíně u Rožmitálu splnilo účel. V jeho závěru se kluci rozjeli k prověrkám do Klatov a únava byla přece jen znát.

Mladší žáci: divizní celek TJ porazil vrstevníky Rokycan 4:1.

Starší žáci: ani zde chlapci FC nezabodovali. Podlehli domácím 1:3, když nastoupili ve složení: Vrba - Bron, Šístek, M. Král, Burket - Sedláček, Holeček, Bartoš, Kroc - Olič, Dobiáš (střídali Příhoda, Prokop, O. Král, Vohár, Rédl).

Zde je pohled trenéra Harnocha:
„Zápas byl poznamenán změnami v sestavě. Už ve 4. minutě jsme museli střídat Bartoše ve středu zálohy, kterého nahradil O. Král. Bohužel jen na dalších sedm minut, neboť i on byl zraněn! Nicméně v prvním poločase jsme sehráli vyrovnanou partii. Vytvořili jsme si několik dobrých šancí ke skórování stejně jako soupeř, kterému se ale na rozdíl od nás podařilo jednou prosadit po chybě Rédla ve 24. min.
Do druhého poločasu jsme museli udělat další dvě změny v sestavě (zraněni Bron a Šístek). Často jsme kazili přihrávky a dostali se pod tlak. Soupeř dvakrát využil chyb, kterých jsme se dopouštěli. Nejprve v 55. minutě po brejku a pak v 61. minutě, kdy Dobiáš pozdě reagoval na míč vyražený brankářem po přímém kopu. V závěru (67. minuta) snížil Holeček z přímého kopu.“

V sobotu: starší žáci FC opět obují kopačky. Tentokrát v Husových sadech proti dorostencům Rakové.