Mladí fotbalisté FC Rokycany zakončili divizní účinkování. V domácím prostředí remizovali se Strakonicemi .
FC Rokycany–Strakonice 1:1. Vyrovnaný začátek zápasu vydržel do 24. minuty, kdy hosté potrestali chybu FC v defenzivě a bylo to 0:1. Ve 37. minutě spálil obrovskou šanci Pospíšil. Do poločasu to zkoušel ještě Bendl, ale skóre se neměnilo.

V úvodu druhého poločasu střílel těsně vedle Cibulka, v 55. minutě se v další šanci objevil Pospíšil, o minutu později hlavičkoval Černý, ale všechno bez úspěchu. Mezitím musel být pozorný i brankář Vrba, protože hosté se ze zatažené obrany občas vydali do nebezpečného protiútoku. V 72. minutě se ve velké příležitosti netrefil Burket, o pár minut později se neprosadili Havlíček ani Cibulka, a tak definitivní podobu dostal výsledek až v 90. minutě. Po faulu na Kořínka se z penalty trefil Černý! Dlužno dodat, že Rokycany nepodaly oslnivý výkon a remíza je maximem.

Sestava FC: Vrba, Havlíček, Cibulka, Pospíšil (58. Holeček), Kořínek, Zemánek, Bron, Černý, Kroc (43. Vildman), Bendl, Dobiáš (66. Burket).