Na nepřízeň fanoušků si nemohou stěžovat fotbalisté Slavoje Mýta. Velikonoční zápas 1. A třídy si nenechalo ujít přes dvě stě příznivců!

Slavoj Mýto Slavoj Chodová Planá 3:2 (2:1). Derby klubů se shodným názvem bylo napínavé. Hosté z Tachovska dorazili sice na Letnou v pozici předposledního celku tabulky, ale zlobili. Domácí přitom chtěli udržet jarní neporazitelnost (po devadesáti minutách).

Úvod byl jako z říše snů. Hned po rozehrání putoval míč po ose Jedlička Světlík Koudelka a Švejdův centr skončil za překvapeným brankářem Petrželkou! Hosté zahrozili Kafkou, jehož pokus skončil vedle Dolejšovy svatyně. Pořádající tým mohl navýšit vedení po trestném kopu Jedličky, ale dorážka Světlíka skončila nad břevnem. O dvě minuty později už to přece jen bylo o dvě branky. Šťastný našel Koudelku a jeho střela z hranice šestnáctky přistála u levé tyče. Hned po rozehrání fauloval Světlík a centr Ovčačíka zneškodnil Dolejš. Ve 25. minutě zachytil Hanko zpětnou hlavičku Jedličky a pokus Kafky s přispěním tyče skončil za gólmanem 2:1. Plané narostla křídla a po faulu Kolaříka to zkoušel z přímého kopu do zdi Chval. Z protiútoku Švejda našel Světlíka a hlavička Koudelky se mezi tyče nevešla.

Druhý poločas nezahájili domácí vůbec dobře. Hned ve 49. minutě po centru z levé strany zcela volný Chval vyrovnal na 2:2. Další příležitost hostů zlikvidoval po Hankově voleji Dolejš.

Slavoj měl možnost po zpětné přihrávce Hereita, ale pokus Kříže mířil příliš vysoko. Domácí se dočkali až jedenáct minut před koncem. Po zmatku v šestnáctce zahrál střídající Benedikt na roh. Realizoval ho Šťastný a jeho centr skončil za zády nešťastného Petrželky. Chodovoplánští mohli srovnat v 88. minutě. Po centru Ovčačíka chytil Dolejš hlavičku Chvala. Nastavovala se jedna minuta a pak arbitr zajímavé střetnutí se šťastným koncem pro domácí modrobílou družinu ukončil.

Slavoj Mýto: Dolejš --Tyc, Kolařík (84. Sůva), Jedlička, Světlík, Šťastný, Bejček Petr (K), Kříž (71. Cafourek), Švejda, Hereit ( 87. Chmelík), Koudelka (89. Ulrich). Připraven Szalai.

Trenér Plecitý, asistent Hatina, vedoucí Lang mladší.

Rozhodoval Volcelka, asistenti Petržílka, Kostelník, delegát asociace Bláha. Žluté karty 2:3, červené 0:0 a 205 diváků!