Motorlet Praha–FC Rokycany 2:0 (2:0). Hosté nastupovali bez Rédla a s ne zcela uzdraveným Vrbou. Začali zakřiknutě a domácí je dostali pod tlak. V úvodních 10 minutách zadáci FC čelili čtyřem rohům, a ten čtvrtý přetavili Pražané ve vedoucí gól. Odvrácený míč z hranice šestnáctky napálil útočník do šibenice. Podobná situace se opakovala za tři minuty a bylo to 2:0. Až poté Rokycany vyrovnaly hru a výsledkem byl slušný pokus Zemánka. Ve 24. minutě byl v pokutovém území faulován Kořínek a následovala penalta. Černý orazítkoval pouze tyč. Před koncem poločasu to zkoušel Zemánek, ale bez efektu.

Druhý poločas byl ze strany hostů lepší. Měli míč častěji na kopačkách, ale Zemánkovu střelu brankář vytěsnil na roh, Kořínkův centr napálil Černý jen do břevna a šanci neproměnil v 78. minutě David. „Prospali jsme začátek zápasu. Domácí hráli důrazně a nám nějaký čas trvalo, než jsme se s tím dokázali vypořádat. Druhý poločas hráči bojovali, ale štěstí v koncovce tentokrát chybělo,“ konstatoval trenér Pavel Černý.
Sestava FC: Vrba, Pospíšil, Hlavsa, Veselý, Košik (75. Sedlák), Cibulka, Černý, Zemánek, Kořínek, Kroc, David.