Korunní princ uplynulé sezony ze Strašic, z 1. B třídy sestupující Raková nebo ambiciozní Břasy. Právě zde je třeba hledat adepty na prvenství, což ostatně potvrdila premiéra.

Strašice – Dobřív 8:0 (4:0)

Posvícení v obci přilákalo bezmála stovku diváků a domácí se na atmosféře podílelo kanonádou: 17. Dezort, 26. Pipich, 35. Štych, 38. Bartišek, 67. Pospíšil, 71. Šafář, 80. Kunc a 88. znovu Štych.

Spartak ´vyhrál´ i na žluté karty 1:0 (už v osmé minutě Bartišek)

Břasy – Skomelno 8:0 (3:0)

Fanoušků jen o něco méně (pouť v sousedním Stupně byla mohutným lákadlem), ale ti co dorazili, nelitovali. Keramici zasypali sympatické hosty soustředěnou palbou a gólman TJ Sokol byl v neustálém ohni střel. Prosadili se: 11. Pfeifer, 21. a 34. Filmak, 51. Hendrych, 57. Nový , 67. Pfeifer, 72. a 83. Hendrych.

V rytířsky vedeném utkání sudí karty nepotřeboval.

Z archivu: Fotbalisté TJ Sokol Radnice doma porazili Holýšov 3:1.
Proti deseti to nešlo, ale pak přišel obrat. Divný zápas, usmíval se Aubrecht

Cheznovice – Kakejcov 2:1 (2:1)

Vše podstatné se událo do třicété minuty. V šestnácté minutě rozjásal domácí Pěnkava, ale Starinský osm minut na to srovnal. Vzápětí rozhodl Veverka a FC ´96 nejštěsnější náskok udržel. Na žluté karty 0:2.

Holoubkov – Hrádek 3:1 (0:1)

Borci TJ byli papírovými favority, jenže prognózy dlouho neplatily. V 16. minutě zajistil hostům vedení Sommer a stav 0:1 platil až do 65. minuty, kdy srovnal Jedlička. Po něm skórovali i Michal Huml a Aubrecht, majitel jediné žluté karty.

Březina – Mirošov 0:2 (0:1)

Po půlhodině hry otevřel skóre Shorný a pojistku přidal ve druhém dějství Jiří Hrabák. Napomínáni byli dva domácí provinilci.

Těškov – Raková 0:4 (0:2)

Přes konkurenci krajského přeboru v sousedním Mýtě se v ochozech shromáždilo osmdesát diváků. Sledovali, jak se hosté nedokázali dlouho prosadit proti houževnaté defenzivě FC. Až ve 38. minutě Jakub Procházka rozradostnil příznivce hostů a chvíli na to dal o sobě vědět chytrou ranou z úhlu Bůcha. Také po změně stran byly k vidění dva slepené góly, o oba se postaral Šrámek.

JAK O VÍKENDU?

Čtyři zápasy jsou na pořadu v sobotu od 17 hodin: Cheznovice – Břasy, Mirošov – Kakejcov, Hrádek – Dobřív, Skomelno – Holoubkov.

V neděli od 17 Raková – Březina, Strašice – Těškov.