Těškov - Hrádek 7:2 (5:0)

Po dvou výprascích (vždy o čtyři góly) zvedli borci FC hlavy. Nahrálo jim brzké vyloučení Péreze a šest minut před koncem musel do sprch i Havlíček, autor obou gólů hostů. Za vítěze se prosadil třikrát Braborec, dvakrát Tůma i Masec.

Cheznovice - Holoubkov 4:1 (3:1)

Zápas se operativně překládal do areálu FC ´96 (v Holoubkově byl trávník pod vodou). Domácí měli navrch a v první půli se trefili Veverka, Moulis i Šťastný, zatímco soupeř kontroval jen Švábem. Po obrátce připojil pojistku znovu Šťastný.

Dobřív - Skomelno 4:1 (3:0)

Jediný nedělní zápas rozhodli domácí během patnácti minut úvodního poločasu. Do černého pálil dvakrát Švejda, jednou Krákora a Malcát. Sympatický protivník se prosadil až v posledních vteřinách Turkem.

Dětského závodu se zúčastnilo šikovných 75 kluků a děvčat.
Veselský Herkules neměl na růžích ustláno

Mirošov - Raková 2:5 (1:2)

Domácí se ujali vedení Davidem, ale Jedlička dvakrát pokořil gólmana FC. Po přestávce to bylo už 1:5 (Běle, Šrámek, Jakub Procházka), když domácí fanoušky rozjásal Bernard.

Březina - Strašice 1:8 (0:5)

Po deseti minutách Spartak vedl 3:0 a režíroval vývoj utkání. Čtyřikrát skóroval Šafár, třikrát Pospíšil a jednou Dezort. Za poražené korigoval Kozub.

Kakejcov - Břasy 2:2 (0:1)

Primalex se ujal vedení Filmakem v 10. minutě, ale Starinský po obrátce vyrovnal. Skóre pak posunuly dva pokutové kopy. Za keramiky ho proměnil Dlesk, za Slavii Svitek.

Bez ztráty jsou Strašice a Raková, dosud nezaváhaly ani Cheznovice (o zápas méně).