Strašice B – Němčovice 6:1. Po půlhodině museli hosté vstřebat tři inkasované góly během pěti minut (Huttr, Klír, Rizoiu). Lukáč sice snížil, jenže lídr opět udeřil třikrát (Rizoiu, Huttr Martin, Klička).

Zbiroh B – Dobřív B 6:4 (4:0). Marně se čekalo na delegovaného sudího a laik v první půli uznal jako regulérní tři zásahy Šerého a jeden Bojka. Jižané po obrátce zlobili. Dvakrát Kanta a jednou s ním Mada vrátili Sokol B do hry. Scheithauer a Fair ve zbirožském dresu byl proti, takže třetí Kantův zásah znamenal jen kosmetickou úpravu porážky.

Mirošov B – Lhota pod Radčem 6:1 (1:1). Demolice hostů se narodila po přestávce. Domácím zajistili vedení Šimek, jenže Šindler srovnal. Pak už jásali jen domácí. Dvakrát byl úspěšný Jiří Hrabák, jednou Boháč, Šíma a Pidrman.

V důležitém zápase krajského přeboru měli fotbalisté TJ Sokol nabito ostrými.
Lahůdky v krajském přeboru. Mýto vyrukuje na Rapid, radničtí na Černice

Volduchy B – Příkosice B 5:3 (4:2). Další souboj, v němž mělo ofenzivní pojetí navrch. Za vítěze dvakrát Vávra, jednou Zlatohlávek, Žák a Mertl. Čechii nepomohl přesný projektil Lukeše a po něm dal o sobě dvakrát vědět Bajanaru.

Břasy B – Líšná 4:0 (3:0). K vidění byl v první půli střelecký koncert Nových (Radek dvakrát, Lukáš jednou). Do černého pálil také Zikmund a tečkou byla červená karta pro zkušeného Velkoborského.

O víkendu: v sobotu od 14 Lhota – Břasy B. Líšná – Dobřív B a Němčovice – Volduchy B. V neděli od 10.30 Příkosice B – Mirošov B a ve 14 Strašice B – Zbiroh B.