Dobřív B – Zbiroh B 5:3 (4:1)

Domácí prohrávali od první minuty, ale pak pětkrát odpověděli. Záloha TJ Město to nezabalila a dosáhla na přijatelný výsledek. Za vítěze dvakrát Dvořák, jednou Běhounek, Sommer a Mada. Za poražené Reiser, Švarc a Bojko z penalty.

Líšná – Břasy B 2:3 (2:1)

Marně čekali aktéři na rozhodčího a píšťalky se ujal domácí Martin Valenta. V první půli Valajanis a Lisý zajistili Líšné překvapivý náskok, ale Průcha snížil. Po obrátce favorit slepenými góly kolem 70. minuty (Goth a znovu Průcha) rozhodl.

Pavel Moulis ze záchranné stanice vyjíždí za zraněnými živočichy denně
Zvířecí nemocnice v Rokycanech přijala letos 400 pacientů, 251 jich vyléčili

Lhota pod Radčem – Mirošov B 3:1 (0:0)

Také pod kopcem bez delegovaného sudího a se zajímavým průběhem. Především po obrátce, kdy za domácí dvakrát pálil do černého Vracovský a jednou Jurina. Mirošov potěšila jen trefa Šimka.

Němčovice – Strašice B 2:3 (0:0)

Rovněž zde se fotbalové koření sypalo až po změně stran. Lídr to neměl lehké a zachraňoval ho dvěma góly Rizoiu a jednou se prosadil Císařovský. Za věkově vyzrálý kádr domácích proměnil penaltu Vukovič a pak se o drama postaral nádhernou hlavičkou bomber Vladimír Kroc.

Příští kolo: v neděli od 14.00 Zbiroh B – Strašice B a v 16.30 Břasy B – Lhota pod Radčem, Dobřív B – Líšná, Mirošov B – Příkosice B a Volduchy B – Němčovice.