Strašice–Mýto B 2:2 (0:1) – hosté si museli v areálu Spartaku připadat jako Alenka v říši divů. během úvodních pěti minut totiž zadáci Slavoje spáchali tři minely, které snad nešly nevyužít. Jenže strašičtí bombeři (Hrabák, Lazebník, atd.) se předháněli v zahazování příležitostí. Mýtští si přece jen uvědomili, že jim bodový zisk nepřistane bez práce a postupně zvedali hlavy. Ve 25. minutě Šafarčík otevřel skóre a do konce poločasu byli hosté aktivnější. Martin Kovář orazítkoval břevno a dvakrát se vyznamenal gólman Paur.

Po obrátce ještě Slavoj sladce spal a Sovadina toho využil k vyrovnání ve 47. minutě. O deset minut později musel nedobrovolně do sprch mýtský Zavřel a Strašičtí zahájili přesilovku. V 72. minutě střídal Klír a hned pět minut na to vlétl do skrumáže, aby překonal gólmana Nového. Místo pojištění těsného náskoku se však Spartak zbytečně stáhl do defenzivy a v 87. minutě přišel zákonitě trest. Obránci Strašic se nechali obrat o míč a centr proměnil zkušený David Veselý s pomocí tyče ve vyrovnání na konečných 2:2.

Podívejme se na sestavy obou mužstev:
Strašice: Paur, Benďák, Harčarik, Karel Sedlák, Cvan, Šlapák, Dolanský, Štych, Lazebník, Sovadina, Hrabák (střídali Klír, Krákora, Jiří Sedlák).
Mýto B: Nový, Michal Huml, Zavřel, Šafarčík, Veselý, Toncar, Dongres, Petříček, Ineman, Kovář, Chytrý (střídali Dytrych a Tomáš Huml).