Ve druhém kole fotbalového okresního přeboru na tom byly lépe hostující kluby. třikrát si odvážely plný počet bodů.
Příkosice B–Hrádek 0:7 (0:1). Loňský účastník 1. B třídy drama nepřipustil. Dvakrát se trefil Šimánek, jednou Láryš, Valdhans, Mrázek, Běle a Kreidl. Na žluté karty to skončilo 2:2.

Zbiroh B–FK Volduchy 1:4 (0:0) – v předzápase kvalifikace mezi Skotskem a ČR se věrní fanoušci TJ město dočkali fotbalového koření až ve druhé půli. Hosté vedli 2:0 (Gvizd, Špelina), když Šmíd snížil. Veselý se Šauerem však zajistili týmu FK druhou výhru.

Skomelno–Strašice B 2:2, na penalty 5:6. Nováček se ujal vedení 0:2 (Korbel, Klír), ale Barnet dvěma slepenými góly zařídil remízu. Druhý bod v penaltové loterii vykopal hostující Spartak!

Břasy–Cheznovice 0:2 (0:2). Jasno bylo po první půli, kdy do černého pálili Hrabák a Vaník. Právě Hrabák byl sice v 88. minutě vyloučen, ale hosty to nezneklidnilo.

Těškov–Radnice B 3:0 (1:0) – po nářezu v Hrádku zvedli vítězové hlavu. Helcl, Tůma a Pacák pojistili bezpečný triumf.
Mirošov–Raková B 6:2 – zápis o utkání nebyl včera dopoledne k dispozici, takže vám podrobnosti nabídnout nemůžeme…

Holoubkov–Slavoj Mýto B 1:1 a na penalty 4:2 pro domácí. V derby se za domácí prosadil Teplý, ale po nerozhodném výsledku následovaly pokutové kopy. Pevnější nervy a přesnější mušku měli borci TJ.

Aktuální pořadí: bez ztráty bodu vede trio Hrádek, Cheznovice a Volduchy. Na opačném konci se s jedním bodem krčí rezervy Mýta i Radnic a s nulou na kontě uzavírá peloton Raková B.

Víkendové kolo: třikrát se hraje v sobotu od sedmnácti hodin. Mýto B hostí Zbiroh B, Volduchy přivítají Skomelno a duel Cheznovice–Těškov bude pravděpodobně přeložen do Těškova (kvůli hasičské soutěži).

V neděli od 17 hodin: Raková B–Břasy, Strašice B–FC Mirošov, Radnice B–Čechie Příkosice B a Hrádek–TJ Holoubkov. Dva nerozhodné výsledky se zrodily v dalším kole fotbalového okresního přeboru