Brankové hody ozdobily 17. kolo okresního přeboru mužů v kopané. Během šesti utkání padlo 45 gólů (sedm a půl na zápas)!
Pozitivní je i další triumf Strašic. Upevnily si druhé místo a současný koeficient (počet bodů dělený střetnutími) je opravňuje pomýšlet na baráž o krajskou 1. B třídu. Zejména, když v okolních okresech Plzeňského kraje ztráceli korunní princové z Lub, Chotěšova, atd.

Radnice–Zbiroh B 4:0 (2:0) – po remíze 1:1 se Skomelnem si potřeboval lídr udobřit fanoušky. Soupeř mu cestu za třemi body usnadnil, protože dorazil jen v jedenácti lidech a navíc se během první půle zranil gólman Veselý. Mezi tyče musel kapitán Staněk a vedl si dobře. Skóre otevřel ve 12. minutě Valenta a ve 25. minutě zvyšoval Tomáš Buchanec na 2:0. Po obrátce pálili do černého Esterka s Palečkem.

Cheznovice–Holoubkov 3:2 (1:1) – po osmnácti vteřinách rozjásal fanoušky FC Lang. Jenže Jarošík vyrovnal a po půli přestřelka pokračovala. Somr z penalty a po něm Šimánek stanovili průběžný stav na 3:1. Teplý, také z pokutového kopu, stihl v 78. minutě pouze snížit.
Slavoj Mýto B–Mirošov 9:2 (3:1) – po nevýrazných výsledcích prvního mužstva si fanoušci modrobílé enklávy spravili chuť. Nejprve je sice zchladil Pondělík, ale pak se mýtský brankostroj rozjel naplno: 26. Veselý, 34. Fischer a 44. znovu Veselý na 3:1. Po přestávce Fischer a Fišer (to není překlep) zvyšovali na 5:1, když Valdhans korigoval. Dvakrát Fischer i Veverka ovšem poslali jižany domů s potupnou porážkou.