Dorostenci: do finálové skupiny se po podzimu probil tandem Strašice, Volduchy. Zatímco strašický Spartak v obou vystoupeních nezaváhal, jsou na tom Volduchy o něco málo hůř. Strašice nejprve vyhrály v Třemošné 2:0 (Časný, Sklenář) a pak uspěly i v Černicích poměrem 3:1 (Časný, Žiačik, Senčák). Volduchy po debaklu 0:6 v Křimicích zvítězily 2:1 ve Zruči (dvakrát Řehoř). Spartak je v čele se šesti body a pronásleduje ho šest soupeřů se třemi body (včetně Volduch).

V sobotu 23. března od 12 hodin Volduchy přivítají Třemošnou a Strašice se až v neděli přesunou do Litic.

Oddělení o umístění se týká tří našich družstev. Zbiroh vyhrál v Plzni nad Slovanem 6:3 (dvakrát Šmát, Kovanda, jednou Zábranský, Basl) a pak i nad Plasy 2:1 (Mahula, Šmát). Spojený tým Hrádku a Příkosic prohrál na Košutce 1:3 (domácí si dali vlastní gól) a poté i na hřišti Slovanu Plzeň 1:5 (Nguyena Tien Hoang Hiep). Raková plus Mirošov podlehl Vochovu 2:4 (dvakrát Pezlar) a na Košutce inkasoval deset branek po debaklu 2:10 (Vašík, Rybař).

V sobotu 23. března od 10 hodin Hrádek + Příkosice hostí Plasy. V neděli, a to ve stejném čase: Zbiroh - Vochov, Raková - Starý Plzenec.

Házená Rokycany – HK Dvůr Králové
Starší dorost Házené Rokycan pokořil Východočechy

Žáci: Raková si na jaře zahraje ve skupině o umístění a zahajovala ve čtvrtek 21. března doma proti Unionu Plzeň.