Spartak Strašice – Slavoj Mýto B 4:3 (0:2)

Hned ve druhé minutě zaváhal Pigula a Tomáš Hatina nedal brankáři Paurovi šanci. Těsně před odchodem do kabin pak faulovali zadáci Spartaku. Veverkův centr našel Mackoviče a bylo to 0:2. V 50. minutě se prosadil zmíněný Veverka a se Strašicemi to vypadalo zle. Jenže vzápětí Krákora našel Kličku a po jeho přihrávce snížil Pospíšil na 1:3. V 57. minutě ohodnotil sudí zákrok Pelnase na Šípka jako nedovolený a pokutový kop bezpečně proměnil Martin Huttr 2:3. O pět minut později už bylo vyrovnáno po střele Kličky a výsledkovou tajenku rozluštil tentýž hráč v 88. minutě!

Strašice – Raková 3:3 (2:1), na penalty 5:4

Rovněž v dalším souboji Spartak neokusil hořkost porážky. Vedli už 3:1, ale hosté dokázali srovnat. Tréninkové přišla na řadu exekuce pokutových kopů.