Cheznovice – Volduchy 2:4 (2:2)

Domácí začali zostra a po šestnácti minutách vedli 2:0 (Moulis, Frűhauf). Pak ale začal úřadovat voldušský Rieger. Třemi zásahy v řadě skóre otočil a pojistku přidal v 79. minutě Černý. Volduchy mají k baráži o 1. B třídu poslední krůček!

Radnice B – Mirošov 2:2 (2:1) penalty 5:4. Borci pořádajícího klubu také zde získali brzy dvoubrankové vedení (17. Tomáš Buchanec a 22. Dan Buchanec). Těsně před odchodem do kabin snížil David a v 77. minutě zařídil dělbu bodů Šmatlák. V dramatickém penaltovém rozstřelu se radovaly Radnice.

Holoubkov B – Břasy 3:1 (0:0). Vše podstatné se událo v závěrečných třiceti minutách. Skóre otevřel Beran a po Liškově vyrovnání znovu Beran z penalty rozjásal spoluhráče. V posledních vteřinách výhru TJ dovršil Sedlák.

Skomelno – Strašice 1:2 (1:1). Lídr přijel pro postupovou pojistku, ale s bojovým domácím celkem to neměl vůbec lehké. Dokonce od 35. minuty prohrával (Somolík), aby ve 41. minutě srovnal krok Martin Huttr a vstupenku do 1. B třídy vystřelil v 55. minutě kanonýr Sommer.

Raková B – Těškov 5:4 (2:2). Gólovou přeháňku sledovalo 80 fanoušků. V první půli se prosadili Vlastimil Štincík a Blažek, kontrovali Onufriy a Šeterle. Po změně stran měly opět navrch útočné řady a do listiny střelců se zapsali dvakrát Kořínek a jednou Běle (Raková) i Fuchs a Onufriy (Těškov).

Kařez – Dobřív 4:4 (1:2), penalty 3:0. Největší překvapení kola, neboť poslední celek tabulky si vyšlápl na favorita. Za domácí Chvojka, Nový, Hanták a Hrabák, za Sokol Monhart, Filip Koudelka a dvakrát Šťastný.

Poslední kolo: už dnes od 18 hodin Dobřív versus Raková B.

V sobotu od 17 hodin FC Těškov – Holoubkov B, Břasy – Radnice B, FC Mirošov – Skomelno, FC Cheznovice – Strašice a TJ Volduchy – Kařez.

1. Strašice  17 0 4   85:23 51
2. Volduchy 16 0 5   73:32 47
3. Dobřív 13 0 8  68:48 41
4. Mirošov 13 0 8 44:33 39
5. Radnice 14 0 7 49:48 39
6. Cheznovice   11 0 10 73:35 38
7. Skomelno 11 0 10 46:41 32