Sympatických sedmnáct bodů už mají na kontě divizní fotbalisté Rokycan.

Pokud k nim během pěti podzimních kol přidají další zisk (doma s Motorletem Praha a Doubravkou, venku v Ostrově, Jankově a Čížové) bude to znamenat klidný vstup do odvet!

FC Rokycany TJ Sušice 4:1 (3:1). V minulém dějství dorazil do Husových sadů sympatický nováček z Klatovska. Zatím bez bodu, ale se snahou nelichotivou bilanci změnit. Potvrdila to hned druhá minuta, kdy po faulu na polovině hřiště a následném centru Klíma překonal Vilda 0:1!

Hosté byli nadále při chuti, jenže od 18. do 25. minuty třikrát inkasovali. Nejprve skóroval Jindřich, tři minuty na to se prosadil Král a poté po Spěváčkově centru pálil přesně Skopový. Sušice reagovala šancí ze 41. minuty, kdy Vrhel mířil příliš vysoko.

Po obrátce nastoupili za domácí Jan Končal a Jan Vaščák. Oživili hru, jenže tlak FC byl vyjádřen až v 71. minutě po dorážce Končala. Další příležitosti zahodili Černý, Procházka a Trojanec.

Sestava Rokycan: Vild Špic, Hereit, Spěváček (88. Cibula), Černý (78. Kopečný), Aubrecht, Procházka, Trojanec (88. Kořínek), Skopový, Král (46. Vaščák), Jindřich (46. Končal).

V sobotu: Rokycany cestují za dalším nováčkem do Ostrova nad Ohří. Výkop je v 15.30 hodin.