Holoubkov–Město Zbiroh B 7:3. V desáté minutě mohli hosté jít do vedení. Zahrávali trestný kop, ale střelu Prusíka gólman dokázal vytěsnit a následná dorážka vyšla rovněž naprázdno. O minutu později udeřili Holoubkovští poprvé. Radovali se po střele z hranice pokutového území. na opačné straně mohl srovnat krok Martin Onodi, jenže jeho samostatný průnik gólman zlikvidoval. Ve 26. minutě domácí zvýšili na 2:0 po akci, které předcházel rohový kop. Po tomto gólu musel být pro nevolnost střídán zbirožský gólman Svěchota a do branky se postavil kapitán Staněk, který hned za pět minut svého pobytu mezi tyčemi zlikvidoval tvrdou střelu domácích. Ve 36. minutě však už gólu nezabránil po chybné rozehrávce zadáků. Ve 44. minutě byl sražen v pokutovém území Simandl a nařízený pokutový kop proměnil Staněk.

Ve druhém poločase domácí zvýšili hned v úvodu na 4:1 a bylo prakticky rozhodnuto. V 60. minutě prohrávali Zbirožští 5:1. V 75. minutě snížil na 5:2 Ruda Pražský, který dorazil míč do branky po trestném kopu Petra Kotvy. Na 5:3 vymetl šibenici tvrdou střelou Herman.
Domácí však dvěma góly v závěru utkání upravili skóre na téměř hokejových 7:3. Dodejme, že o čtyři branky Holoubkova se postaral Teplý, dvakrát byl úspěšný Petřík a jednou Mošna.
Zde je sestava Zbiroha B: Svěchota, Herman, Laubr, Dibus, Prusík, M. Onodi, Kugler, Ludvík, Staněk, Simandl, P. Kotva. Střídali: Rudolf Pražský, Tomáš Pražský a D. Onodi.