Těškov - Břasy B 6:1 (3:0)

Dosud neporažení keramici tvrdě narazili, když nemohli využít některé opory. V prvním poločase jejich konto zatížili dvakrát Vild a jednou Šeterle. Po obrátce snižoval Svoboda, ale Dongres, Florián a znovu Šeterle rozjásali sedmdesát diváků. Pak už se jen pilo na počest čtyřicátníka Radka Tůmy!

Líšná Holoubkov B 1:0 (1:0)

Vyrovnaný souboj rozhodl ve 40. minutě Řezáč.

Kakejcov Lhota pod Radčem 4:3 (2:1)

Na trávníku Slavie řádil Jan Šimonovský, autor všech čtyř branek domácích! Za poražené se prosadil oba Menclové (Radek i Tomáš) a Mužík.

Zbiroh B Strašice B 8:2 (5:0)

Domácí řádili zejména v prvním poločase. Dvakrát se prosadili Marchal a Václav Hrabák, jednou Sobotka, Řezáč, Jedlička a Razim. Spartak ožil jen na začátku II. půle, když snižovali Staněk s Lučkou.

Příkosice B Dobřív B 3:4 (0:3)

Jižanskému derby vládl nováček. Kanta, Klír a Baranec zajistili hostům bezpečný náskok, ale Čechie srovnala (dvakrát Pražákem a jednou Zbyňkem Šmídem). Rozhodnutí přinesla Lorencova trefa v 81. minutě.

Příští kolo: v sobotu už od 16.30 hodin Kakejcov hostí Líšnou, Dobřív B si to doma rozdá s Cheznovicemi B a na obě střetnutí zatím komise rozhodčích marně shání kvalifikovaného sudího…

V neděli od 16.30: Holoubkov B Příkosice B, Lhota pod Radčem Břasy B a Strašice B Těškov.