Divize mužů

FC Rokycany SK Benešov, dnes v 17 hodin. Do Husových sadů míří vedoucí tým skupiny A! Po skvělém podzimu se ale jeho náskok před Pískem scvrkl na jediný bod.

Naši zástupci ve středu večer prověřili juniorku Viktorie Plzeň (1:3) a chtějí lídra porazit! Už jen z důvodu, že by tím poblahopřáli šéfovi klubového představenstva Václavu Kočímu k 60. narozeninám. Připojujeme se za čtenáře ke gratulantům.

Krajský přebor

Rokycany B Slavoj Stod, zítra v 17 hodin. Nesmírně důležitý souboj pro oba sestupem ohrožené celky! Nováček z Husových sadů chce zužitkovat výhodu domácího prostředí.

Domažlice B Příkosice, zítra v 17 hodin. Čechie dobývá chodskou metropoli. Přesvědčila se proti Kolovči i SK Klatovy, že rovnocennou partii lze sehrát v téhle soutěži s každým protivníkem a doufá v tolik potřebný zisk.

1. B třída mužů

Slavoj Mýto TJ Sokol Raková, dnes v 17 hodin. Netradičně v sobotu a do areálu na Letné byla nominována trojice rozhodčích i zkušený delegát. Slavoj by si rád upevnil druhé místo, ale hosté nezapomněli na podzimní zvláštní verdikty sudích…

Lhota Radnice, dnes v 17 hodin. Ekonomicky a tudíž i hráčsky zajištění domácí proplouvají skupinou C suverénně. Úkolem Radnic je neinkasovat nářez, jakého se minule se Lhotou dočkala Druztová (1:8).

Kaznějov Dobřív, dnes v 17 hodin. Seveřané jsou sice staronovým účastníkem kraje, ale pohybují se na třetí až čtvrté příčce. proti Sokolu zaváhat nehodlají.

Holoubkov Druztová, zítra v 17 hodin. Nováčkovi odvetná část vůbec nevychází. Chytit by se mohl proti nevýrazným seveřanům.

Hrádek Tlučná, zítra v 17 hodin. Totéž, co o Holoubkovu lze napsat o pořádající TJ. Jarní nezdary už musí Hrádečtí přetrhnout, ale proti kvalitnímu protivníkovi to jednoduché nebude.

Chrást Zbiroh, zítra v 17 hodin. Exdivizní soupeř má po odchodu opor a dobrovolném sestupu do 1. B třídy existenční starosti. V tom je šance borců TJ Město.

Liga U 19

Starší dorost FC Rokycany se rozjede dnes ráno na pražský Strahov. Po 10. hodin zde začíná střetnutí s Duklou.

Liga U 13 a U 12

Mladší žáci FC hostí Kunice dnes dopoledne na stadionu Dynama ZČE Plzeň.