Kromě jiných forem spolupráce, které radnická škola s němčovickým úřadem využívá, i tentokrát zde skvěle připravili hrací plochu a nachystali pro děti v průběhu turnaje bohaté občerstvení. Jako vždy zajistili i fajnové počasí. V kategorii druhého stupně tentokrát žádná škola na pozvání nereflektovala a klání se tak omezilo na souboj 7. třídy se Zbytkem světa, který vyhrál těsně 10:8, i když musel otáčet nepříznivý vývoj skóre.

První stupeň byl mnohem početnější. Dorazily dva týmy z Volduch a Radnice sestavily tři celky, přestože jedna třída měla školní výlet. Třeťáci s nejlepšími druháky tvořili družstvo C, čtvrťáci s druhačkou kolektiv B a zbytek 5. B s druhákem a druhačkou utvořili Radnice A. Rozdělení se nakonec ukázalo jako správná volba, protože klání přineslo nesmírně vyrovnané souboje a nakonec zamotalo tabulkou tak jako v žádném z předchozích ročníků. To je jen dobře, protože co je to za konfrontaci, kde jedni soupeře válcují a další jsou za otloukánky.

Odpočinek po zápaseZdroj: Deník / Redakce

Zároveň byli vyhlášeni nejlepší jednotlivci prvostupňového turnaje. Nejlepším brankářem se stal Jáchym Král z Volduch a nejlepším střelcem se sedmi úspěšnými zásahy radnický Vašek Oliverius. Nezbývá než poděkovat organizátorům v čele se starostou Karlem Ferschmannem a určitě se už všichni těšíme na příští ročník.

Výsledky kategorie pro I. stupeň:

Radnice A – Radnice B 2:3 (0:3), V. Oliverius obě – P. Turek 2 a Kieweg.

Radnice C – Volduchy B 0:1 (0:1).

Radnice A – Volduchy A 1:3 (1:1), V. Oliverius.

Radnice B – Radnice C 1:0 (1:0), P. Turek.

Radnice A – Volduchy B 1:0 (0:0), V. Oliverius.

Radnice B – Volduchy A 0:0.

Radnice A – Radnice C 5:3 (3:0), V. Oliverius 3 a Otto 2 – Veselý, F. Löwenhöffer a Nguyen.

Radnice B – Volduchy B 1:2 (0:2), P. Turek.

Radnice C – Volduchy A 2:1 (1:1), D. Ferschmann a Lupták.

Zde je konečné pořadí:

1. Volduchy B ⋌2 1 1 4:3 7

2. Radnice B ⋌2 1 1 5:4 7

3. Radnice A ⋌2 0 2 9:9 6

4. Volduchy A⋌ 1 2 1 5:4 5

5. Radnice C ⋌1 0 3 5:8 3