Radnice-Druztová 0:1 (0:1). První minuty byly z obou stran opatrné. Gól v sedmé minutě tak přišel jako blesk z čistého nebe. Hostující záložník vystřelil z 25 metrů a jeho pokus skončil v síti. Gólman Körner zaváhal, ale jeho spoluhráči měli téměř celý zápas na zvrat. Do soupeře se zakousli a přišly šance. Největší po rohovém kopu, jenže zadáci Druztové obětavě nahradili gólmana.

Po změně stran posílil radnický útok Martin Krchov. Vypracoval si příležitosti, ale stejně jako Kočka zakončení nezvládl. Hostům postupně docházely síly a do karet jim nahrálo zbytečné vyloučení Esterky. Zoufalý tlak kýžený gól nepřinesl a Radnice v pátém kole poprvé odevzdaly všechny body. Pokusí se je získat zpět v neděli odpoledne na trávníku v Tlučné.

Sestava Radnic: Körner Richter, Rýdl, Valenta, Veselý Loukota, Esterka, Spurný Václav, Kočka, Multrus Polášek.

Střídali Martin Krchov, Martin Habr, Tomáš Buchanec.