V okrese dobojováno. Až na muže TJ Volduchy

Rokycansko - Fotbalový okres je v cíli. Pomyslnou pásku přeťali nejdříve muži Mýta B i Břas a žáci Zbiroha.

17.6.2014

Ilustrační fotoFoto: Deník

Přebor mužů

Slavoj Mýto B se poprvé v klubové historii stal přeborníkem okresu. Pro poslední tři body z celkových 68 si dojel do Skomelna. Porazil na jaře se trápící Sokol 4:0.

Druhé místo obsadily Volduchy, jimž naopak odvetná fáze vyšla skvěle. O výhru 1:0 v Mirošově se postaral před koncem zápasu Gvizd a z obou táborů přišla pochvala na výborného sudího Sýkoru!

Nováček z Holoubkova se loučil porážkou 0:2 se Zbirohem B a ani záloha Hrádku nebyla doma pánem. Prohrála s Těškovem 1:2 a musí počítat s distancem pro vyloučeného Hrubého.

Raková B se zázračně zvedla a v pohodě se zachránila. Pokořila bronzové Radnice B 3:0. Příkosice B si otevřely střelnici, neboť Přívětice přijely jen v devíti lidech. Výsledek 8:0 hovoří za vše. V derby Strašice Cheznovice se body dělily (3:3) a na pokutové kopy byli jistější hosté (2:4). Zde je závěrečné tabulka:

Soutěž mužů

Kaňka v podobě absence Skomelna B při utkání v Břasích. Cheznovice B podlehly Líšné 2:4 a vedení FC ´96 nyní zvažuje další start zálohy v soutěži.

Kařez rozdrtil Lhotu pod Radčem 7:0 a prestižním duelem jihu Rokycanska byl souboj Kakejcova s Dobřívem B (5:0).

Dokončení v úterním vydání Rokycanského deníku.

17.6.2014 VSTUP DO DISKUSE
Hráči Viktorie na letišti. Ilustrační foto.

Evropská liga: Viktoria letí do Švýcarska

Z garáže v Kotelské zmizely pneumatiky, helma i vrtačka

Škodovka prohrála, přesto je první

Litvínov, Plzeň – Hokejisté Škody Plzeň sice v úterním 14. kole prohráli na ledě posledního Litvínova po prodloužení 1:2, přesto se vyhoupli do čela extraligy  před Kometu. Obhájci titulu totiž vyšli naprázdno v Třinci, ale za Škodovkou zaostávají na začátku druhé čtvrtiny jen o skóre.

V Příkosicích uhynuli jeseteři

Příkosice – V neděli krátce před jedenáctou hodinou dopolední zasahovali hasiči a policisté v Příkosicích. Uhynuly zde ryby.

Hejtman Bernard: Prezidenta přijmu, ale servilní nebudu

Plzeň - Čtyři prezidentské návštěvy stály hejtmanství už 1,3 milionu korun.

Cheznovice načepovaly Radnicím desítku

Rokycansko – Kanonýři měli v devátém kole fotbalového okresního přeboru nabito! V pěti zápasech nastříleli 34 branek, což průměr téměř sedm gólů na jedno utkání!