Přebor mužů: na mirošovském trávníku zužitkoval Holoubkov přesilovku po vyloučení domácího hráče a vyhrál přesvědčivě 5:1.

Také Cheznovice si dojely pro tři body do Těškova (4:1) a dva body dovezly Břasy ze Skomelna (po remíze 1:1 výhra Primalexu 4:2 na penalty).

Ve zbývajících dvou měřeních sil se radovali domácí. Hrádek pokořil Březinu 2:1 a v duelu záložních družstev Radnice přetlačily Rakovou 4:2. Zde je aktuální pořadí:

1. Holoubkov 6 1 1  25:12 20
2. Cheznovice 5 0 2   29:16   15
3. Mirošov  5 0 2 15: 9 15
4. Skomelno 4 0 3 15: 8 14
5. Raková B   4 0 3 19:12   12
6. Březina 4 0 4 14:16  12
7. Radnice B  3 1 3 18:17   11
8. Těškov 2 0 4 10:20   7
9. Dobřív 2 0 5     12:18 6
10. Hrádek 1 0 7    12:23   4
11. Břasy  2 0 5    7:25 4

Příští kolo: v sobotu už od 15.30 Holoubkov – Březina, Mirošov – Těškov.

V neděli od 15.30: Raková B – Skomelno Cheznovice – Radnice B a Břasy – Dobřív.

Soutěž mužů: domácí hřiště byla až na jednu výjimku neprostupnou tvrzí.

V sobotu Líšná zdolala rezervu Zbiroha 3:2 a v neděli kanonýři pořádali manévry.

Břasy B deklasovaly Strašice B 7:3 (2:2), Cheznovice B rozdrtily Lhotu pod Radčem 7:1 a Volduchy B si poradily snadno s Příkosicemi B poměrem 5:1. Pouze Holoubkov B ve svém areálu podlehl Slavii Kakejcov 1:2.

1. Volduchy B 6 0 1 32:16    17
2. Kakejcov 5 0 2   18:10    15
3. Cheznovice B   4 0 3 24:20 12
4. Holoubkov B 3 0 4 15: 9      11
5. Břasy B 4 0 3 25:22   11
6. Líšná  3 0 4   15:26   9
7. Lhota  3 0 4  16:21    8
8. Příkosice B 2 1 4    17:22   8
9. Strašice B   3 0 4  15:23    8
10. Zbiroh B 2 0 5   19:27   6

Příští kolo: v sobotu od 15.30 Zbiroh B – Cheznovice B a Slavia Kakejcov – Břasy.

V neděli od půl čtvrté: Strašice B – Líšná, Příkosice B – Lhota a Volduchy B – Holoubkov B.

Přebor žáků: Volduchy – Zbiroh 2:0, Holoubkov – Raková 1:3, Mirošov – Mýto 4:1, Radnice – Strašice 1:2.

1. Mirošov 6 0 0 38: 3 18
2. Zbiroh 6 0 1   38:10 18
3. Volduchy 6 0 1 30: 5  16
4. Strašice 4 0 2  15:11  10
5. Raková 2 0 5 15:29 7
6. Radnice    2 0 4   18:16 6
7. Holoubkov 1 0 5   15:26 3
8. Mýto 1 0 4 11:29 3
9. Dobřív 0 0 5 2:53  0