Přívětice–Doktoři Plzeň 12:1 (6:1) – Vl. Kroc 6, M. Maštera a V. Procházka 2, M. Kroc a Rataj. Jednoznačná záležitost domácího družstva.

Přívětice–Starý Plzenec 5:3 (1:3) – za vítěze V. Procházka třikrát a Vl. Kroc dvakrát. Hosté brzy vedli 0:2 a i do kabin odcházeli s nadějným náskokem. Bojovní domácí hráči výsledek otočili. Nejlepším mužem na hřišti byl neúnavný M. Zajíček, který naběhal dopředu a zpět mnoho kilometrů a chtěl ukázat svému dvanáctiletému synovi (hrál v obou zápasech několik minut), že stále ještě ani zdaleka nepatří do starého železa. Trenérem mužstva byl nestárnoucí V. Kalouš.

Starý Plzenec–Doktoři Plzeň 6:1 (3:0).

Pořadí turnaje:
1. Přívětice 2 0 17:4 4
2. Plzenec 1 1 9:6 2
3. Doktoři 0 2 2:18 0

Vítězné družstvo nastupovalo v sestavě:
Luboš Čermák – Václav Procházka, Jaromír Zavoral, Říha, Jiří Tupý, Beneš, Petr Fridrich, Michal a Pavel Mašterové, Milan a Tomáš Zajíček a Vladimír, Marcel, Lukáš a Vratislav Krocové.

Po ukončení turnaje se příznivci kopané přestěhovali do místní hospůdky, kde se švédské stoly prohýbaly pod náporem nejvybranějších pochoutek a pivo teklo proudem. Samozřejmě nechyběla ani muzika, při níž vydrželi nejzdatnější účastnící až do pozdních nočních hodin.

Pavel Souček