Ve víkendovém střetnutí okresního přeboru mladších žáků v kopané se trefil proti Slavoji Mýto šestkrát! Přispěl tak k přesvědčivé výhře keramiků 9:1. „Víc branek jsem zatím nedal,“ přiznal talentovaný útočník, jemuž se ale více zamlouvá záložní řada: „Můžu nejen dopředu, ale taky pomoci obráncům.“

Vojta začínal běhat za míčem před pěti lety. Nejprve v rokycanských Husových sadech, ovšem příliš se mu tam nelíbilo. Následoval tedy přestup do Břas, kde je to prý úplně jiné. Na trávníku si nejvíce rozumí s kapitánem Lukášem Vondrákem a Jindřichem Šperlem. Družstvo, za které startují i šikovná děvčata, chce soutěž vyhrát. Kromě přeboru se Primalex představil před několika dny na turnaji Poháru mládeže (původně Ondrášovka Cup) a nevedl si špatně. Těsně prohrál s Juniorem Strakonice i Domažlicemi a deklasoval Nejdek.

Břasy reprezentuje i tým dospělých. Jenže nyní v nejnižší třídě, což nekoresponduje s léty strávenými v kraji. Proto je jednoznačným cílem postup! Zatím alespoň mezi elitu Rokycanska a pak se prý uvidí. Nádherný areál by si to určitě zasloužil.