Fotbalový okres je v nové sezoně ochuzen o přebor dorostu a ligu starých gard. Značný zájem je naopak o soutěže přípravek a také kolektivů mužů v nejnižší třídě je nad očekávání hodně!

Losovací aktiv se uskutečnil v úterním podvečeru na stadionu FC Rokycany. Do restaurace dorazili zástupci všech oddílů a hlavní slovo tu měl šéf STK (zároveň místopředseda OFS) Josef Kotnauer. Předběžně přidělil startovní čísla a kluby je bez výhrad akceptovaly!

OP mužů: z 1. B třídy sestoupily týmy Holoubkova a Dobříva, z OS se vrací Břasy a nováčkem je záloha TJ Volduchy. Start bude 23. srpna a zajímavostí je vložené kolo ve středu 10. září (lze se dohodnout na jiném termínu).

OS mužů: jedenáctičlenné startovní pole má také začátek 24. 8. Představitelé týmů vzali na vědomí, že při nedostatku rozhodčích může STK pozměnit výkop (například na 14. hodinu).

OP žáků: devítičlenná soutěž s výkopem v posledním srpnovém víkendu.

Přípravky: ve dvou věkových kategoriích s přihlášením deseti, respektive patnácti mužstev. Ve středu 16. července (opět na stadionu FC) se budou zástupci STK a oddílu zabývat herním systémem.