Krajský přebor mužů: po tříkolovém půstu bodovaly naplno Rokycany. Porazily Luby přesvědčivě 3:0. Stejným poměrem si Slavoj Mýto poradil s plzeňským Rapidem.

1. B třída: nelze začít jinde než ve zmíněných Volduchách. V poločase zápasu na trávníku Tatranu Třemošná by na ně nevsadil nikdo, protože TJ prohrávala o tři branky. Seveřany načal po obrátce Bron, druhý gól připojil Tomáš Kratochvíl, vyrovnával Hoblík a úžasné dílo završil v 89. minutě znovu Kratochvíl.

Venku loupila také Raková. Prohrávala sice ve Zbiroze 0:1, ale ve druhém dějství stav otočila a po výhře 2:1 mohutně útočí na medailové pozice.

Radnice doma neuspěly. Po špatném druhém poločase podlehly Malesicím 0:3.

Okresní přebor mužů: dočkali se i příznivci na Rokycansku a všech pět zápasů bylo na pořadu v sobotu.

V jižanském derby Hrádek podlehl Mirošovu 0:4. Březina prohrála doma s Cheznovicemi 2:3, lídr z Holoubkova zdolal Břasy 2:0, Dobřív deklasoval Těškov 4:0 a v duelu Skomelno – Radnice B se body dělily po remíze 2:2. Na pokutové kopy zvítězili hosté 5:3.

Starší žáci FC Rokycany porazili SSC Bolevec 2:1.

11. Hrádek 2 0 9 18:30 8

Divize dorostenců: starší chlapci FC Rokycany vyhráli v Rakovníku 4:0, ti mladší ale prohráli se Středočechy vysoko 1:7.

Divize žen: v krajské derby si Hrádek dojel pro tři body do Plzně. Přehrál zde Vodní stavby 4:1 (dvakrát Kupilíková, jednou Hurtová a Andrlová).

Krajský přebor žáků: starší kluci Rokycan prohráli ve Vejprnicích 0:2, ovšem mladší pokořili seveřany 3:0.

Okresní přebor žáků: v jarní premiéře Zbiroh zdolal Rakovou 5:2, Radnice podlehly Mirošovu 1:7 a Holoubkov podlehl TJ Volduchy 1:3.

Na špici je suverénní Mirošov, který vyhrál všech osm zápasů.