Dobřív–Radnice 0:3 (0:2) – ambiciozní Sokol si brousil zuby na druhý celek tabulky, jenže nepochodil. V patnácté minutě zajistil hostům vedení zkušený Kočka. Ještě do přestávky rozvlnil síť Tomáš Buchanec, který připojil po změně stran i pojistku. Dobřívští pak dokonce neproměnili ani penaltu, kterou zneškodnil Petr Chaloupka, slavící 37. narozeniny!

Cheznovice–Mýto B 2:0 (1:0) – lídr se na tři body nadřel. Ujal se sice vedení hned ve třetí minutě, když penaltu realizoval s jistotou Fischer. Pak ale přihlížel náporu hostů, při němž Sefzig a Dongres mladší rozvlnili břevno a další příležitosti kanonýři Slavoje neproměnili. Ani po přestávce nekompletní Cheznovice neoslnily. Až pět minut před koncem je zachránil Martinkovič.

Volduchy–Hrádek B 6:1- ukončeno přečasně. Hostů dorazilo málo. Po pětatřiceti minutách se jeden ze sedmi statečných zranil a sudí Hůla fouknul do píšťalky naposledy. Vypadá to, že zůstane výsledek na hrací ploše, který zařídil Špelina, Marek, Kratochvíl, Moravec a dvakrát Benda. Čestný úspěch poražených zaznamenal za stavu 3:0 Vilém.

Holoubkov–Kakejcov 2:1 (1:1) – houževnatý nováček z jihu zlobil. Ve 30. minutě se Slavia ujala vedení Gutičem, ale těsně před odchodem do kabin Jankovský vyrovnal. Až v devadesáté minutě se favorit prosadil zásluhou Dragouna.

Mirošov–Strašice 1:4 (0:1) – jižané se předháněli v zahazování příležitostí. V patnácté minutě otevřel skóre Sovadina. Hned po přestávce Hrabák s Červenkou stanovili průběžné skóre 0:3 a domácí se dočkali jediného gólu Davidem v 80. minutě. Vzápětí je však rozesmutněl znovu Sovadina.

Těškov–Lhota 1:3 – derby jako řemen. Celek od Radče našel fazónu a využili neúplné sestavy FC. Za domácí pálil do černého jen Martin Vild, za hosty dvakrát Procházka jednou Golus.

Břasy–Skomelno 0:1 – primalex stále nemůže chytit dech. Tentokrát ho poslal do kolen Hála.